Justin Bieber ir Kendall Jenner Strip Down už naują Calvin Klein kampaniją

Praėjus vieneriems metams po to, kai Jastinas Bieberas debiutuoja kaip Calvin Klein veidas, jis grįžta taip pat provokuojančiai 2016 metų pavasario kampanijai..

Nors pastaruoju metu jis susitaikė su supermodeliu Lara Stone, šįkart jis žiūri kartu su tuo, kas yra jaunasis Holivudas Tyrone Lebon. “Cool” muzikos, scenos ir modeliavimo veidai pasirodo vaizdo įrašuose ir solo portretuose, kurie pasirodė “Instagram”. Kaip ir “Bieber” draugas Kendallas Jenneris, panašūs į Kendrick Lamaro, “Fetty Wap” ir “FKA” šakų žvaigždes, atskleidžia, ką jie daro savo “Calvins” kampanijos prekės ženklu.

SUSIJĘS: 7 stiliaus pamokos, kurias sužinojome iš Justino Bieberio

Pradėdama CK apatinius kamuoliukus, Bieberio šūviai už prekės ženklą yra tokie pat akivaizdūs. Viename liežuvio kalba jis sako: “Aš grožiu” #MyCalvins “, kurį jis daro, kartu su neoklasikine nude statula (aukščiau) Ir kito teigiamas žodis sako: “Aš svajoju #MyCalvins”.

Calvin Klein Campaign - 7
Courtesy Calvin Klein

SUSIJĘS: Kendall Jenner ir jos būrys perima “Chanel Haute Couture Show”

Tuo tarpu Jenneras pasidalijo vienodai paslaptingą trumpą vaizdo įrašą, kuriame ji nuplauna minkštimo blyksčius – nuo lūpų iki akių iki klubų ir atskleidžia: “Aš noriu būti su jumis #MyCalvins”.

Aš noriu būti su tavimi #mycalvins. Mano nauja “Spring 2016 @calvinklein” kampanija … Ką jūs darote savo?

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Kendall Jenner (@kendalljenner)

Ši kampanija yra protingas žingsnis į Niujorko markės šiuolaikinių gerbėjų bazę, kviečia su savo žvaigždėmis susidomėjimą intymumu, ypač dviem pavadinimais, tokiais kaip Bieber ir Jenner.

Ką superžvaigždės, muzikantai, modeliai, aktoriai ir menininkai daro # mycalvins? Sužinokite apie 2016 m. Pavasario Calvin Klein pasaulinę reklaminę kampaniją, kurią sudaro @ jusinbieber, @ kendricklamar, @ fkatwigs, @ kendalljenner, @abbeylee, @ fettywap1738, @teriyakipapi, @sasikeadebrauw, @ adwoaaboah, @joeybadass, @karate_katia, @princessnokia ir kt. . Fotografavo Tyrone Lebon.

Vaizdo įrašas paskelbtas Calvin Klein (@calvinklein)

Žr. Daugiau žvaigždžių iš naujos kampanijos “Instagram” vaizdo įraše ir paveikslėlius žemiau.

Calvin Klein Campaign - 5
Courtesy Calvin Klein

Calvin Klein Campaign - 1
Courtesy Calvin Klein

Calvin Klein Campaign - 4
Courtesy Calvin Klein

Calvin Klein Campaign - 6
Courtesy Calvin Klein

Calvin Klein Campaign - 2
Courtesy Calvin Klein