Jums reikia pamatyti Ellen Pompeo šokius “nemokamai” DJ Khaledui ir Drake’ui “Grey’s Anatomy Set”

Meredith Gray’s juda! Ellen Pompeo paėmė pertrauką nuo 13 filmo sezono Grėjaus anatomija (kuri premjera tą vakarą), kad atskleistų kai kuriuos hip-hopo judesius, ji akivaizdžiai slepia šio gydytojo kailio rankoves per visus šiuos metus.

Trečiadienį Pompeo pasidalijo vaizdo įrašu “Instagram” ir Debbie Allen’u (kuris vaidina “Catherine” šou) ir Alleno sūnui, muzikos prodiuseriui Normui Thumpam Nixonui, “Dj Khaledui” ir “Drake” su “greitosios pagalbos” fonas.

“Tai tęsiasi ir …. @ shondarhimes MES DARBO MŪSŲ išbandyti!” “Pompeo” parašė “gramą, nuorodą į šou kūrėją Shonda Rhimes, pridėdamas” #seasonwhat ??? ” “#shondalandproblems” ir “#ourfansarethegreatest”

Tai tęsiasi ir …. @ shondarhimes MES DARBO MŪSŲ ATIDŽIA! �� #seasonwhat ??? #shondalandproblems #ourfansarethegreatest ╭��❤️�� @thumpnixon @therealdebbieallen

Vaizdo įrašas paskelbtas Ellen Pompeo (@ellenpompeo)

Vadovaudamasis 13-tojo hito dramos sezono metu, Pompeo atskleidė, kad priežastis, dėl kurios ji ilgai liko laive, yra pagrįsta tik jos amžiumi. “33 m. Buvau pakankamai išmintingas, kad žinau, kad mano laikrodis jau buvo pažymėtas Holivude”, – 46 metų motina iš dviejų sakė.

Ji pridūrė: “Aš maniau,” kodėl aš palikčiau kažką, kas yra super sėkminga ir moka man puikiai ieškoti kraštovaizdžio? ” Aš nusprendžiau likti Grey’s ir būk dėkingas ir pabandykite išbėgti taip ilgai, kaip galėčiau. Ir aš labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau likti. Tai tik suintensyvėja. “

SUSIJĘS: Ellenas Pompeo pasiliko ant pilkosios anatomijos dėl savo amžiaus: “Aš sužinojau, kad mano laikrodis užsirašė į Holivudą”

Gray’s Anatomy premjeros 13 sezonas Šiandien, rugsėjo 22 d., 20.00 val. ET ant ABC.