Julija Robertsas tiesiog grįžo prie jos labiausiai aštrus šukuosena

Kalbant apie “90-ųjų” plaukų tendencijas, Džulijos Robertso ugningos raudonos spalvos sruogos yra plaukų spalva, nes Jennifer Aniston “The Rachel” yra labiausiai išnaudojamų drabužių eros.

Praėjus dvejiems metams eksperimentuojant su rudais plaukais ir įvairiais saulės spindulių atspalviais akcentuojant aukso blondinę pagrindą, atrodo, kad Robertsas buvo nostalgiškas dėl vario atspalvio, kuris tapo jos prekės ženklu, nes dabar vaidina vaidmenis klasikinės rom-komos Gana moteris ir Išbėgęs nuotaka.

SUSIJĘS: Julija Roberts paaugliams kelti, įveikti skausmą ir kaip ji vengia tabloidų

Aktorė buvo pastebėta ant jos artėjančio filmo rinkinio Benas atgal šiandien Niujorke kaip raudonėliams. Jos naujoji plaukų spalva primena šešėlį, kurią ji dėvėjo visą 90-ųjų ir sukūrė panašias laisvąsias, akcentuojančias bangas.

Julija Roberts Red Hair
AJR Photo / MEGA

VIDEO: Julija Robertsas kalba apie motinystę

Tik Robertas žino, ar jos dažymo darbas buvo tik už jos vaidmenį jos naujausiame projekte, ar jei tai rodo antrąjį ilgalaikį santykį su plaukų spalva.

Tai, ką mes žinome, yra tai, kad artėjant apdovanojimų sezonui, ryškus šeštas garantuojamas atsiskleisti ant raudono kilimo.

Pasak Viviano Wardo, tai būtų “didžioji klaida, didelė, didžiulė”, kad nebūtų mažiausiai truputį išlaikyta spalva.