Julija Roberts ir jos apdovanojimai-Vertingos šypsenos. Išskirkite mados šou

Reikia vidurinės savaitės “pick-me-up”?

Nepamirškite daugiau nei Julia Roberts ir šypsena, kuri greičiausiai gali išgydyti bet kokias bėdas blykste. Akivaizdu, kad 49-erių metų aktorė žinojo apie savo žymius vaidmenis Gana moteris ir Noting Hill, bet pastaruoju metu mes nematėme, kad jos žengtų viešai ar padovanotų mus su savo buvimu.

Kol ji padarė.

Antradienį Veronoje, Italijoje, Robertsas išėjo iš juodo kilimo ir vėliau sėdėjo priekinėje eilėje “Calzedonia Legs Show”. Taigi, ką ji dėvi? Julia ištiko gražiomis pastelinėmis rausvomis suknelėmis su apykaklės “Peter Pan” ir atitinkančiomis žvejybines pėdkelnes. Jos suknelė davė bendrą išvaizdą jaunatvišką jausmą, ir ji suporavo ją su smailiomis pirštinėmis ir juodą stačiakampę sankabą.

Julija Roberts Calzedonia Show - EMBED
Venturelli / Wireimage

Parodoje ji vaikščiojo kartu su Calzedonia Kojos prezidentu Sandro Veronesi, pasinerdama į visus minus ir atrodydama kaip milijonas dolerių.

Džiaugiamės galėdami pristatyti jums gražią Juliją Robertsą kartu su mūsų prezidentu Sandro Veronesi. Toks nuostabus Kalėdonijos šeimos naktis! #CalzedoniaLegShow #Calzedonia #CalzedoniaFamily #JuliaRoberts

Paskelbta Calzedonia oficiali (@ calzedonia)

SUSIJĘS: Jennifer Lawrence nebebus pasaulinė aukščiausia mokama aktorė

Julija, ar galime jus pamatyti dažniau?