Julianne Hough švenčia neįtikėtinai kūno pasitikėjimą su Sexy Bikini Snap

Julianne Hough atrodė gerai ir jausmas puikiai. Liepos mėnesį profesionalus šokėjas ir aktorė susiejė su šiuo metu vyru Brookso Laichu, o savo naujausiame socialinės žiniasklaidos pranešime ji pripažįsta, kad ji niekada nejaučia “laisvos, gražios ir pasitikinčios savo kūnu”.

Penktadienį ji dalinosi karštu bikini “Instagram”, paaiškindama, kad ji buvo dalis ekskromptos vestuvinės fotografijos su savo draugu. 29 metų rašytojas rašė, kad, nors ji mėgsta nuotrauką, jai pasimėgauti, nes ji nenorėjo, kad žmonės galvotų, kad ji “stengiasi per daug sunkiai” – galbūt visi tai susiję..

SUSIJĘ: Štai kas nutiko, kai Julianne Hough ir Jessica Szohr atvyko lauko nuotykiuose

Tačiau tai, kas nutiko toliau, buvo nuostabi: “Tada aš nuėjau”, “Kuris Julesas pasitraukia iš galvos ir neleidžia priimti sprendimų iš to, ką aš” manau “, kad žmonės galvoja. Kas iš tikrųjų vis tiek rūpinasi!?!?!” Hough rašė . “Jei man patinka paveikslėlis ir aš jausiu gerai, aš turėčiau tai pasidalinti. Svarbu švęsti pasitikėjimą savimi, įkvėpti kitus padaryti tą patį ir nepajėgti atsilikti, nes bijo teisti”.

❤️❤️❤️ #fbf šiek tiek ekspromtuotos fotografijos, kai aš šoktelėjau į baseiną su visišku makiažo veidu. Kai aš išėjo iš vandens, mano draugė @samanthamarq buvo tokia pati, palaukite ten ir pasiimk keletą nuotraukų. Tai buvo iškart po mano vestuvių ir medaus mėnesio, kur aš turėjau tikrai didelį, stebėtiną jungiklį. Aš niekada nejaučiau laisvo, gražaus ir pasitikinčio savo kūnu. Aš iš tiesų jaučiausi kaip moteris pirmą kartą. Bet kokiu atveju, trumpa istorija, mane prireikė 3 mėnesius skelbti, nes aš “nenorėjau, kad žmonės galvoja”, kad bandžiau per daug sunku, arba kad tai buvo tikra gyvenimo nuotrauka, o ne kažkas, susijęs su mano karjera, kad ji buvo keista skelbti. Tada aš nuėjau: “Kas Julesas pasitraukia iš galvos ir nustoja priimti sprendimus, kuriuos aš” manau “žmonės galvoja. Kas iš tikrųjų vis tiek rūpinasi!?!?! “������ Jei man patinka nuotrauka ir jausmas gerai, aš turėčiau tai pasidalinti. Svarbu švęsti pasitikėjimą savimi, įkvėpti kitus daryti tą patį ir neatsilikti, nes bijo būti vertinamas! Aš norėjau tai pasidalinti, nes norėčiau, kad moterys, ypač merginos, suprastų, kam jos žinotų, kad mes visi einame per šį …. ir daug. Tai daro ne tik vieną kartą! Haha Yup, aš esu žmogus, taip pat žmonės, su kuriais žiūriu, taip pat yra …. mes visi turime nesąmoningumo akimirkas ir mažus dalykus, kurie mums grįš. Tačiau jausdamas spaudimą būti žmogumi, kurį jūs “mąstote”, kad žmonės nori, kad jūs būtumėte, visada slegia savo augimą! Taigi norėčiau paskatinti jus visus dalintis nuotraukomis, kuriomis jūs JŪS jaučiatės tikrai gerai arba galbūt taip, kad jūs dar kartą pamiršote apie dalijimąsi. Žymėkite savo draugus ir išbandykite juos! Kietas dalykas yra tai, kad nuolat auga, keičiame ir iš naujo apibrėžiame, kas mes esame visą laiką. Taigi pradėkime dabar ir priklausysime! �� ��: @samanthamarq

Paskelbta Julianne Hough (@juleshough)

Pasibaigus pranešimui, “Hough” ragina savo gerbėjus “dalintis vaizdu, padedančiu JUMS jaustis tikrai gerai”, nesijaudindamas, ką kiti žmonės galvoja. Hough’o žinia apie kūno pasitikėjimą tikrai įkvepia. 

BRB, mes turime eiti atnaujinti mūsų Instagrams realus greitas!