Julianne Hough’s Haircut yra galutinis įrodymas Shag niekada išeiti iš stiliaus

Ji galėjo būti “Sandy” Riebalai: gyvi keletą savaičių atgal, bet naujoji Julianne Hough’a išleidžia rimtą Rachelės žaliąją iš Draugai bangos.

Per savaitgalį žvaigždė pateko į Los Andželo saloną “Nine Zero One”, kur hairstylistė Riawna Capri apkarpė ilgus sluoksnius į ištemptą šuką. Hough šiuo metu augina savo plaukus, o vietoj standartinio apdailos, duetas nusprendė žaisti šiek tiek, atnaujindamas savo atspalvį iki smėlio spalvos blondino, tuo.

“Mes atnešime jį atgal ir perjungiame”, – rašė “Pro” Instagram, tinkamai pažymėdamas 360 laipsnių vaizdo įrašą apie naują išvaizdą su “#ModernDayShag”. “Labai mėgstu šiek tiek pakeisti! Kai auginate savo plaukus, įsitikinkite, kad žavisi šiame procese. Mes tai darome!”

SUSIJĘS: Julianne Hough apie tai, kaip gauti didelius garbanos Riebalais Sandy

�� Mes grąžinsime jį atgal ir įjunkime jį, įvesdami @juleshough #ModernDayShag ✂️✂️✂️ su kokybiškais @jazzyyfeyy pop! ������ (ir jei esate #BeautyCoach, jūs žinote, apie ką aš kalbu apie tai! ⚐) Labai mėgstu šiek tiek pakeisti! ❤️ Kai auginate savo plaukus, įsitikinkite, kad įdomus procesas! Mes darome!!! Myliu tave #JulesMyMuse ��

Vaizdo įrašas, kurį paskelbė Riawna Capri (@riawnacapri)

Pažiūrėkite žemiau pateiktą “Capri” vaizdo įrašą ir spustelėkite mūsų galeriją, kad pamatytumėte dar daugiau 2016 m. Įžymių plaukų formų.