Julianne Hough Abs yra taip tonuoti, kad jūs galite pamatyti kiekvieną purvą iš afaro

Nors dauguma iš mūsų tikisi, kad negalėsime susidurti su kuo nors, ko mes žinome sporto salėje, ir skubiai išsisukti, Julianne Hough pasitraukia iš savo prakaito sesijų su dideliu pasididžiavimu. Mes taip pat galėtume su abs, tarsi jos! Štai ką ji dar kartą padarė antradienį Beverly Hills, kur Šokiai su žvaigždėmis teisėjas parodė savo roko kieta midsection ir sublimely tonuotas kūno sudėjimą.

Hough anksčiau dėvėjo panašius augalų viršuje ir legging numeriai, kurie pabrėžia savo midriff, tačiau tai ypač leidžia jiems spindi. Blondinė suporavo lapų spausdinimo dugną su mažytė mažytė dygliučių tinklelio viršutine dalimi ir nešiojo pilką marškinėlę, kai ji nusišypsojo netoliese esančiam fotoaparatui, pasuko porą suapvalintų “John Varvatos” akinių nuo saulės ir jos kuprinės po treniruotės.

Kalbant apie tai, kaip ji sugeba išlaikyti savo figūrą, aktorė ir daugybinis dešifras buvo pasirodę “Instagram” praėjusią savaitę, norėdamas atsidurti joga, treniruotę, kuri, matyt, padeda jai šviesti ant raudono kilimo.

Kalbėk apie prakaituotą netvarka! �� @ corepoweryoga yra rimtai vienas iš mano mėgstamiausių būdų prakaituoti ir jaustis įkvėptas, kad BEST DAY EVER !!! Aš taip pat esu rimtai apsirengęs savo “@mpgsport wear”! Šortai, liemenėlė ir kuprinė! Patikrink juos!

Nuotrauka, paskelbta Julianne Hough (@juleshough)

Daryk tai penktadienį ����, kai jaučiuosi gerai, ką dėvoju, man malonu išdirbti! Jei aš esu dingey šlubby drabužių aš jaučiuosi tingus, ir aš noriu grįžti į lovą … Kas padeda jums jaustis gerai, kai dirbate? @mpgsport

Nuotrauka, paskelbta Julianne Hough (@juleshough)

Šiandien #AskJules atnešė savo fitneso ekspertą @errrrrrrką kalbėti apie prisitaikančią jogą tiems, kurie patiria fizinius apribojimus. Aš jaučiuosi tuo, kad, nes Missie klausimas, aš sužinojau ką nors naujo apie darbą, ir aš tikiuosi, kad taip pat būsite! �� bio.

Nuotrauka, paskelbta Julianne Hough (@juleshough)

SUSIJĘ VIDEO: Kaip gauti tonuotas kojas kaip Kendall Jenner’s

Laikykis žudikas “, Julianne. 

Žr daugiau Hougho toningo abs vaizdo aukščiau.