Julianna Margulies Turnyras 51 Šiandien! Per keletą metų žiūrėkite savo nuostabiausias šukuosenas

Laimingas 51-asis gimtadienis, Julianna Margulies! Gera žmona Šiandien žvaigždė švenčia svarbų įvykį, bet ji vis dar atrodo taip pat įspūdinga, kaip ir tada, kai ji paėmė George Clooney akis ekrane ER.

Žvaigždė tapo namų pavadinimu, kai 1994 m. Pradėjo ilgą medicinos dramą, veikdama kaip auklė Carol Hathaway šešeriais hitų paleidimo sezono metais. Ji surinko dešimtys apdovanojimų, kurie parodė laimėjimus ir nominacijas už vaidmenį, įskaitant apdovanojimą SAG už puikų atlikimą, atliktą moterų aktoriaus dramos serijoje.

Išėjęs iš šou, Margulies teisinėje dramoje radijo naują televizoriaus namą, kurio pagrindinis vaidmuo – Alicia Florrick, Gera žmona. Su “Golden Globe” ir dviem “Emmys” po jos diržu už vaidmenį, ši nuostabi žvaigždė yra viena iš labiausiai apdovanotų aktorių televizijoje.

VIDEO: 10 “Celebrity-Approved” “Half-Up” šukuosena

Laikas 2015 m. pavadino ją viena iš “100 labiausiai įtakingiausių pasaulio žmonių”, ir mes turėtume sutikti, nors jai atlikta veikianti karjera nėra vienintelis dalykas, kurį mes giedame po.

Nuo natūralių garbanų iki retro bangų, aptakių atnaujinimų ir paplūdimių, “Margulies” šukuosena nusipelno jų apdovanojimo. Garbę savo 51-ąjį gimtadienį, prisijunkite prie mūsų, kad sugrįžtume prie savo besikeičiančio per daug metų.

SUSIJĘS: gaukite “Scoop” Gera žmonalabiausiai įsimintini atrodo

Su gimtadieniu, Julianna!