Jūs turite pamatyti Julianne Hough’s Emmy suknelę nuo nugaros

Julianne Hough gana vasarą. Ji ištekėjo. Ji nuėjo į nuostabų medaus mėnesį. Ji paskelbė, kad palieka savo postą teisėju Šokiai su žvaigždėmis. Taigi tik natūralu, kad jos pirmoji oficiali raudonojo kilimo išvaizda atrodytų, ji norėjo įeiti.

Hough atvyko į 69-ąją “Primetime Emmy” apdovanojimų premiją, dėvėdamas TRUE raudoną kilimėlį.

Julianne Hough Emmys Back Full - Embed
J. Merritt / Getty

Suknelė yra iš “Marchesa” pavasario 2018 m. Kolekcijos ir yra tiek pat partijos priekyje, kaip ir nugaroje. Mes mėgstame suknelę, nes ji pilna Holivudo glamoje. Kodėl?? 

Pirmiausia, tai Marsesa, sukurta viena ponia Harvey Weinstein žmona Georgina Chapman. Du: ant suknele yra laisvųjų šilko vyšnios žiedų. Panašiai, viskas. Kaip ir ant nugaros! Trys: tiesiai iš KTT. Kaip ir praeityje, jis vaikščiojo ne tik prieš 10 dienų Niujorko mados savaitės paleidimo taku. Dabar tai yra puikus pasakos sapnas, jei aš kada nors išgirdau vieną.

Ar netikėk manimi? Tiesiog paklauskite savo genialės stilistės Anita Patricksono ir pati pasakys. 

Julianne Hough Emmys Back - Embed
MARK RALSTON / AFP / Getty

“Taigi dažnai gali pasireikšti, kaip kažkas išvaizda iš priekio, mes pamirštame žiūrėti į kiekvieną kampą.” Marchesa sukūrė tokią gražią, sudėtingą suknelę, kurią aš tikrai norėjau dėkoti už globą, kurią jie įdėjo. Aš buvo tikrai į plaukus lankai neseniai, ypač kad šiek tiek anuliuotas vintage jaustis “, sakė Patrickson į InStyle.com.

“Džulisas visada yra toks kažkas ir tikrai mėgsta būti drąsus ir žaisdamas tą dieną, kai aš tai pasiūliau!” Jis puikiai ištiesė suknelę ir pridėjo ypatingą susidomėjimą nugara “.

SUSIJĘS: Dereko Hough’o fotobombis debiutavo “Julianne Hough” ir “Brooks Laich” vedęs raudonojo kilimo debetas

Kitos priežastys Hough’as laimėjo šį vakarą? Ji plaukai turi lanką. Ir aš viskas apie tai.