Jūsų “Quirky Boyfriend” James Franco “New Beauty Gig”

Kaip mes mėgstame juokingumą, kuris yra James Franco? Pažvelkime į kelius. Mums patinka tai, kad jam buvo baras Mitzvah, sulaukęs 37 metų amžiaus, kad surinktų lėšų Alzhaimerio asociacijai, ir laikinai gavo Elizabeth Tayloro tatuiruotę ant galvos. Jo draugystė su Setu Rogenu pranoksta tik bromanso pavadinimą, ir mes praleidžiame dienų, kai jo lakštinio kaukes puošiančios savimonės užpildytų mūsų “Instagram” sklaidos kanalus. Mes jį mylime beveik tiek pat, kiek jis mėgsta “McDonald’s” – jis netgi sukūrė nuoširdų laišką greito maisto grandinei “The Washington Post”.

Dabar jūsų nepakartojantis vaikinas imasi savo įgūdžių treneriui, kur jis bus jų artėjančių vyrų kvepalų, “Meno treneris”, veidas. Žinoma, tai ne jo pirmasis frontingas kvapas. 2013 m. Franco buvo Gucci’s “Made to Measure” kvapo veidas.

VIDEO: Kaip padaryti, kad jūsų kvapas būtų ilgesnis

SUSIJĘS: James Franco As Beyoncé – tai keista, ką pamatysite šiandien

“Kūrybiškumas yra tai, kaip aš bendrauju su gyvenimu. Tai būdas bendrauti su kitais žmonėmis ir bendrauti, o tai iš tikrųjų yra būdas, kaip man suvokti prasmę gyvenime”, – sako Frankas WWD labai James Franco pareiškime. “Man patiko bendradarbiauti su Stuartu [Veversu]. Jo dizainuose yra daug nuorodų į” Coach “tradicijas, tačiau su papildomu nugara ir minėta idėja yra tai, ką padariau savo kūryboje”. Pasakysime.

Treneris turėjo gana keitimą, nes Stuartas Veversas perėmė kaip prekės ženklo kūrybinį direktorių, todėl savaime suprantama, kad pati “James Franco” esmė sutampa su nauja kryptimi. “Treneris vyrams” bus paleistas šį rudenį, todėl tikisi daugiau naujienų apie tai ir “Franco” reklamos kampaniją, nes bus paskelbta daugiau informacijos.