Jūs privalote pamatyti pirmąją Madonna ir jos šešių vaikų nuotrauką

Anksčiau šiais metais Madonnos šeima pridūrė du naujus narius, 4 metų dukrą Esterą ir Stella, todėl 59 metų pikio pop muzikos piktograma buvo nuleista naujajam portretui. Laimei, Madonna ir jos šeši vaikai šią savaitę susibūrė už savo gimtadienį, ir jie susidūrė draugiškam šeimos vaizdui.

Trečiadienį, rugpjūčio 16 d., “Vogue” dainininkė pasirodė 59, ir visi jos mylimi žmonės susirinko švęsti čigonų tematikoje esančiame vakarėlyje Italijoje. Tarp visų šventinių renginių Madona ir jos šeši vaikai – Lurdas, Rokas, Davidas, Mercias Jamesas, Esterė ir Stella – paėmė akimirką pasigrožėti saldus šeimos nuotrauka ir ištirps tavo širdis.

Paveiksle visi yra apdengiami geriausiais čigonų įkvėptais drabužiais, o kameroje jie šypsosi, nes jie stovi aplink savo motina. Gimtadienio mergaitė atrodo teigiamai pakilusi, kad ją apsuptų gražūs vaikai, ir mes negalime ją kaltinti!

Gimimo diena ���������� ♥ ️

“Madonna” (“Madonna”) paskelbta žinia

Atrodo, kad visai grupei buvo šalta spąstai! Madonna taip pat pasidalino kai kuriuos vakarienės kandidačius, įskaitant vieną iš dvynių, kurie žaisdavo puošnius su linksmais aksesuarais, o kita – Lourdes, sėdinčia bučinį savo motinos skruosto.

Yassssssssss Mambo! ������������!

“Madonna” (“Madonna”) paskelbta žinia

Geriausia ……………. ���� pasilik

“Madonna” (“Madonna”) paskelbta žinia

SUSIJĘS: Madonna užmiršo žodžius savo pačių dainai, vis dar yra piktograma

Tai viena graži šeima!