Jūs niekada nesuprantate, kaip Gigi Hadido makiažo atlikėjas gavo jos pradžią

Erina Parsons
Courtesy Erin Parsons

Angelique Serrano

Sausio 11 d., 2018 m., 9.00 val

Gigi Hadidui modeliuoti nėra geresnio sąjungininkės nei Erin Parsonso. “Ji žino kiekvieną nuorodą, supranta kiekvieną makiažo amžių ir mėgsta kurti atrodo, kad stumia ribas”, – sako Hadidas. Ne tik grožio enciklopedija “Parsons” taip pat yra draugiškas draugas: “Ji daug kartų suvokė man pasiruošę dirbti daugiau, negu paprasčiausiai darydama savo makiažą”.

Cindy Ord / Getty Images

Parsons Maybelline Niujorko makiažo meistriškumo klasėje su Gigi Hadidu.

Šiandien Parsons švenčia savo naują vaidmenį kaip Maybelline Niujorko pasaulinis makiažo atlikėjas. Bet ten užtruks 20 metų prakaito ir blizgučių ašaros. Augdamas su savo šeima Midwest “, mes buvome vargšai ir persikėlėme visą laiką”, – sako ji. “Bet tai nesvarbu, nes aš pabėgau į savo fantazijos pasaulį”. Atsižvelgdama į senovinius filmus ir azijinės amžiaus žvaigždžių biografijas, tokias kaip Joanas Crawfordas, ji sukūrė aistrą makiažui (“Aš bandžiau atrodyti kaip Marilyn Monroe”, – sako ji) ir maištinga dvasia. 18 m. Ir norėdamas dirbti, Parsonsas atvyko į JAV kariuomenę. Visame spalvingo makiažo veide ir dėvėjusi “didelių asilų platformas”, jaunieji menininkai išsiskyrė iš eilės. “Gręžimo seržantas šaukė visiems, pažvelgė į mane ir buvo be kalbos.”

VIDEO: “Marilyn Monroe” grožio transformacija

Ji paliko po devynių mėnesių ir nustatė darbą už “Lancôme” skaitiklio. “Kadangi man patiko makiažas, aš labai daug parduočiau. Aš laimėjau konkursą, kuriame parduodamos daugiausia drėkinančių preparatų Teksaso valstijoje”. Ji taip pat sušvelnino savo kūrybines raumenis už “MAC Cosmetics” skaitiklių Ohajoje, bet netrukus nustatė savo lankytinas vietas Niujorke. Ten, maždaug 2002 m., Draugas pakėlė ją į vietą legendinėje makiažo meistro Pat McGrath komandoje. “Ji galėjo pasakyti, kad buvau aistringa”, – sako “Parsons”. Padėdama, ji susipažino su jaunais “supermodeliais”: “Gigi buvo tyliai, miela, vos užrašyti žodį”, – sako Parsonsas. “Mes pradėjome tapti draugais. Gerai, kad tu gali kalbėtis su žmonėmis, kai tu eini tokiu beprotišku laiku”.

SUSIJĘS: Gigi Hadido pirmoji “Maybelline” palette yra viena, kurią jūs kasdien naudosite

2015 m. “Parsons” pradėjo dirbti su “Hadid”, Maybelline Niujorko spokesmodeliu, dėl prekės šūvių. Pavyzdžiui, kai jos darbas (spalvinga “mergautinė akis”) įgavo buzą, parsons netrukus atsidūrė grožio sutarties gavimo pabaigoje. Ji taip pat neseniai padėjo kurti gaminius Gigi Hadid × Maybelline kolekcijoje. Ji nelaiko ironija. “Aš nebijau, kad angelas augtų”, – sako ji. “Aš esu sugautas, kai aš buvau jaunas, pavogęs” Maybelline “tušas. Ką juokinga apsvarstyti, kur dabar esu.”

Norėdami gauti daugiau tokių istorijų, paimkite vasario mėnesio leidimą Stiliuje, prieinama kioskose, per “Amazon”, ir dabar galima atsisiųsti skaitmeninį formatą.

Erin’s Must-Haves