Jūs niekada negalėsite patikėti, ką Matt LeBlanc turėjo daryti, kad grotų Joey drauguose

Matt LeBlanc kartą panaudojo dėžutę plaukų dažą ir netyčia atspalvino ausines kita spalva. Matt LeBlanc yra mus visi.

Neseniai įvykęs epizodas Panaši pavėluota paroda su James Corden, aktorius, geriausiai žinomas ir mylimas už jo kaip Joey Tribbiani vaidmenį Draugai, pasakojo apie savo nuotykius į dėžutę plaukų dažų per savo ekrano valdymo kaip visi mėgstamiausi trokštantis veikėjas, kurie yra pernelyg relatable, ir, atrodo, yra ištrauktas iš joey-centre plotline.

“Manau, kad tai buvo antrasis sezonas Draugai, Tada aš pradėjau šiek tiek pilkos spalvos ir pradėjo dažyti “, – sakė jis Cordenui, pažymėdamas, kad pilka toliau plinta, nes sezonas tęsiasi.” Pagaliau aš pasakiau plaukų vaikinui: “Aš žinau” Kitą dieną buvau prekybos centre, ir jie turėjo tokią medžiagą, pavadintą Just for Men. Tai penkias minutes. Ar tai tas pats dalykas? Nes jums užtrunka dvi valandos. “”

SUSIJUSIOS: Tai yra Matt LeBlanc planas jo artėjančiam išėjimui į pensiją

Suknelių šukuosena patvirtino, kad tai buvo, ir su tuo LeBlanc paėmė dėžutę ir išbandė savo ranką prie technikos. Tačiau galutinis rezultatas šiek tiek skiriasi nuo to, ką jis patyrė.

“Išpjaukite man dušu ir šampūnas. Aš einu dirbti kitą dieną ir mano ausys yra visos juodos, o jis eina:” Ką tu darai? “, – tęsė jis. Elementas, kurį jis praleido? Profilio vazelino apsauginė danga panaudotų “LeBlanc” ausims kaip barjerą.

Kai jo dienos yra Draugai “LeBlanc” visiškai pasipildė savo sidabrinės lapės statusu. Paspauskite vaizdo įrašą aukščiau, kad pamatytumėte, kaip jis visą istoriją perskaito.