Jūs negalėsite patikėti, kad šie ankstyvieji sekso ir miesto atsiliepimai yra realūs

Pasakykite, kokia būsite apie populiariosios kultūros padėtį 2018 m. (Realybės žvaigždė, skirta prezidentui, kuri susitiko su kita realybės žvaigždute Ovalinėje biure aptarti kalėjimo reformą?), Tačiau kai kurie dalykai galėjo pasikeisti, kad būtų geriau.

Paimkite, pavyzdžiui, mūsų supratimą Seksas ir miestas. Ši serija dabar paskelbta kaip viena iš didžiausių 30 minučių romantiškų drabužių, kurie kada nors puošė mažąjį ekraną, bet, kaip pasirodė, kritikai ne visada jaučia tai.

Prieš 20-ąsias iškilios šou sukakties metines su puikiai atvirais pavadinimais mes giliai pasinerkime į tai, ką televizijos kritikai turėjo pasakyti apie šou, kai pirmą kartą pasirodė 1998 metais. Spoileris: ne visi buvo gerbėjai.

Iš nereikalingų komentarų apie Sarah Jessica Parkerio veidą, vadinamą Samantha “virš kalno”, aš negalėjau nieko stebėti, ar televizijos apžvalgos visada buvo subtiliai (ir ne taip subtili) seksistinės?

Norėdami visiškai nusileisti, perskaitykite.

SATC Review
HBO / Courtesy Everett Collection

WASHINGTON POST, Tomas Shalesas

“Sarah Jessica Parker turi savo veido veidą. Naujoje HBO komedijos serijoje, Seksas ir miestas, ji visada atrodo, kad ją skatina. Ji myli kamerą. Deja, tai nenuosekli … Parkeris, su savo kibirkščiuojančiais plaukais ir žandikauliais, tikrai nėra blogiausias dalykas apie šį šnibždančią seksą, bet paprastai ji atrodo tokia lengva ir juokinga, kad nemalonu, kad ją blogai pažvelgtų, atrodytų kaip plaukiojančios bliuzo rinka ir maždaug taip smulkiai, kaip ir cunamis “.

Taip, tai tikra apžvalga, paskelbta tikrajame laikraštyje apie tikro žmogaus veidą (ir plaukus, ir žandikaulius).

NAUJO JŪROS DAUGIAU NAUJIENOS, Erikas Minkas

“Nuo pastovaus rūkymo iki nuolatinio nykimo [Darren] žvaigždė, kuri parašė keletą scenarijų, dar kartą parodė savo aktoriams ir režisieriams dialogą ir skleidė linijas, dėl kurių jiems praktiškai neįmanoma nieko daryti, bet kruopščiai persekioti Tikras gyvenimas.”

Jei Minkas tik žinotų, jog “praeinantis realiojo gyvenimo judesys” vieną dieną taptų žanru, pavadintu realybės televizija.

DESERET NAUJIENOS, Scott D. Pierce

“Tamsus, pasipiktinęs, ciniškas, šaltas prisiima kvailai nemalonių žmonių, gyvenančių šiuolaikiniame Manhetene, gyvenimą … Kas turėtų būti pramoga, yra nuobodi, niūri ir erzina”.

Prisimink, kai visi pasirodymai apie moteris buvo supakuoti kaip “nykus ir erzinantys”?

ORLANDO SENTINEL, Hal Boedecker

“Nors stilius nukreiptas, Seksas ir miestas nėra ypač juokinga, ir tai nėra tokia baisi Melrose Place jo pagrindinis.

Obuoliai ir apelsinai, Hal.

SATC Review - Embed - 1
HBO / Courtesy Everett Collection

NAUJO JŪROS KAMBARIAI, Caryn James

“Ant paviršiaus Carrie meno kūrėjų pasaulis, madingi klubai ir supermodeliai gali pasirodyti hermetiški, tačiau jos poravimosi ritualai turi visuotinį rezonanso.” Toks toksikologijos bakalauras “, kuriame ji yra, turi savo kolegomis visur. Taip pat ir jos draugai, ypač Cynthia Nixon Miranda, karta advokatė su funkciniu kirpimu, ir Kim Cattrall kaip Samantha, šiek tiek virš kalno viešųjų ryšių moteris, kuri mano, kad ji gali būti klaidinga dėl modelio. “Samantha turi tokį apgaulingą pasitikėjimą savimi, kuris sukelia vyrus kaip Rossas Perotas eina už prezidento, “sako Carrie. Kaip ir daugelis Seksas ir miestas, tai negerai, bet tai tiesa.

Ah, kur pradėti? Ar turėtume spręsti “Miranda” apibūdinimą kaip “karčio advokatą su funkciniu kirpimu”? Arba “Samantha” aprašymas, kuris yra dešimtojo dešimtmečio parodos debiutas, kaip “šiek tiek virš kalno” PR moteris? Sunkus praeitis.

HOLLYWOOD REPORTER, Irvas Letofsky

“Manoma, kad mūsų miestuose, ypač Niujorke, yra daug lytinių santykių, nes čia yra tiek daug žmonių, kurie pradeda vartoti”, – sakė jis. “Kuris” atneša mus į protingą idėją “HBO sitcom” Seksas ir miestas. Bet kas gali būti protinga, net seksuali prielaida, išlieka plokščia, karta ir švelnus.

Naudojant žodį “švelnus” a Seksas ir miestas peržiūrėti? Žemas kabantys vaisiai, Irv.

BOSTON GLOBE, Matthew Gilbert

“Beveik nė vienas iš simbolių nėra labai mėgstamas, nebent jis ar ji už ką nors žvejoja … Daugiau socialinės satyros, nei sitcom, atvirai žvelgia į dvasiškumo, baimės ir žaidimų žaidimus”.

Jei tai nėra simbolis, tai reiškia Seksas ir miestas iškelia kelią TV anti-hero aukso amžiui?

HOUSTON CHRONICLE, Anne Hodges

“Tai kažkaip nėra toks juokingas ar toks protingas, kokio jis turėjo būti. Jis labai sunkiai stengiasi būti išmėgintas, provokuojantis ir kuklus. Tačiau po didžiuoju miestu, šitie jaunesnieji būsimi veiksniai ir kratytojai yra labai vienišas žmonės “.

Taip, bet “labai vieniša” dalis yra tai, kas daro simbolius tokius santykius, tiesa? (Ar tai tik man?)

SATC Review - Embed - 2
HBO / Courtesy Everett Collection

JAV Šiandien, Robert Bianco

“Pakanka, kad jūs iš naujo įvertintumėte celibato pranašumus … Štai mintis: galbūt šie whiners negali rasti puikių vaikinų, nes jie nėra tokie dideli patys”.

Štai mintis: galbūt pažintys yra sudėtingas ritualas, kuris tampa dar sudėtingesnis, kai įvedate galingas moteris, veikiančias seksistinės hierarchijos ribose.

SUSIJĘS: Seksas ir “City Star Cynthia Nixon” oficialiai dirba Niujorko gubernatoriui

SRIETI, Philas Gallo

“Vienišas ir jų 30-aisiais, kiekvienas iš jų yra aiškus gailės, inkstų ir reikalingumo mišinys, kuris per pažinčių pasaulį patenka į nuspėjamus ir net neramus rezultatus, jų bėda nuolat nukentėjo nuo lyties, santykių ir lyties.

Jei Philas galvoja, kad “pokalbis nuolat liečia seksą, santykius ir seksą” yra neįprastas, tada jis akivaizdžiai nepasileidžia.

LOS ANGELES LAIKAS, Howard Rosenberg

“Kaip beprotiška paviršutiniška, kai minia meldžiasi, bet tokia sudėtinga, kai ji siekia subalansuoti, kad taip pat labai smagu”.

Ši peržiūra, kaip rodo, turi daug sluoksnių. Bet mes jį paimsime.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 63