Jūs negalite žiūrėti Beyoncé Coachella spektaklio – štai kodėl

Šeštadienį, balandžio 14 d. Istorija buvo ar ne, ar esate Beyhive narys.

“Beyoncé” padovanojo mus vienu žvaigždžių “Coachella” spektaklio, kuris ne tik įrodė, kad yra karalienė, į kurią atkreipiamas dėmesys kiekvienam, bet ir tai, kad muzikai yra daugiau nei gerų džemų. Ji pakėlė mada Ante penkių Balmain išvaizda, taip pat sutelkė savo pasirodymą, švęsdama juodąją pasididžiavimą ir siunčiant stiprų, drąsų pranešimą.

Taip, ji patyrė drabužių spinta, tačiau “Queen Bey” daugiau kaip 100 šokėjų ir svečių pasirodymų (“Jay-Z”, “Solange Knows”, “Kelly Rowland” ir “Michelle Williams”) privertė mus pamiršti apie tai, jau nekalbant apie hit po hitų ji atliko. Bet kur galite sugauti pirmąjį šou, ir kaip galite šį antrąjį spektaklį suderinti šį šeštadienį?

Deja, jūs negalite. “YouTube” transliavo visą “Coachella” pirmą savaitgalį ir 58 000 žiūrovų, kurie, kaip pranešta, prisistatė norėdami žiūrėti “Beyoncé” rinkinį praėjusį šeštadienį. Visi kartu savaitgalio srautai atkreipė 41 milijoną gyvų žiūrovų visame pasaulyje, todėl tai yra labiausiai žiūrėtas muzikos festivalis “YouTube”. Nepaisant sėkmės, iš pradžių “YouTube” tik planavo perkelti pirmą savaitgalį. Nors “Beyoncé” pasirodymas vėl pasirodė sekmadienį, tiesioginis transliacija greitai persikėlė į kitų atlikėjų atlikimą, o mes palikome tik sekundžių ilgio, neryškius klipus socialinėje žiniasklaidoje.

SUSIJUSIOS: “Beyoncé Coachella” aprangos prasmė

Pagal Veislė, mes negalėsime pamatyti savo originalaus šou ar būsimos “Coachella” pasirodymų. “Tai buvo vienkartinis gyvenimas”, – sakė “Beyoncé” atstovas Veislė. “Youtube rep” taip pat sakė: “Deja, tiesioginis srautas nėra prieinamas pagal pareikalavimą”. Nors Veislė siūlo, kad Beyoncé galėjo skelbia išskirtinį srautą “Tidal”, kuris iki šiol yra tas, kad jei praeitą savaitgalį nenorėjote jo žiūrėti, tai praleidote. Kitas variantas? Galėtum klausytis Sirius XM “Coachella” stoties garso.

Mūsų pasiūlymas? Sekite #Coachella ir #Beyonce hashtags, kai ji vėl pasirodys šį šeštadienį, 11:05 val. PT, ir gaukite “Twitter” ir “Instagram” veiksmus.