Jūsų mėgstamiausia “Bachelorette Reject” yra geriausia bakalauro dalis rojuje

Tema: Joe Amabile

Amžius: 31

Okupacija: Dalyvauja maisto prekių parduotuvėje

Tai #AlmostParadise, tai reiškia, kad jūs ketinate įsitraukti į kitą vasaros romaną su labiausiai mėgstamais atmesti iš Bakalauras praeities sezonai, tarp kurių – svarbiausia – ankstyvas mėgėjas ir IMHO, Becca Kufrinas, kuris atsitraukė, Joe Amabile. Jūs atsiminsite Joe kaip žavų, 31 metų berniuką iš Čikagos su storu akcentu, kuris jums neužmirš. 

Nors mes tik gavome vieną epizodą su Joe “Becca” sezonu, jis niekada nebuvo pamirštas (nors jo atidarymo nakties linija buvo Becca: “Aš Joe, ir aš pamiršau viską, ką norėčiau jums pasakyti”). Jis turėjo visą naktį jausmą apie humorą, skelbdamas a Seinfeldas “Kramerio” įrašas po to, kai jis “Instagram” buvo išmestas ir Amerika jam dar labiau myli. Joe buvo mūsų širdyse ir mūsų prekyboje, bet ne mūsų televizoriaus ekranuose. Šiąnakt tai pasikeičia. Bet prieš pamatydamiesi Joe vystosi RojusParašas papildomas įdegis, pažvelkime į viską, ką sužinojome apie jį nuo likusios datos su Becca.

Joe, kaip jūs turite žinoti, yra visuotinai žinomas kaip Maisto prekių parduotuvė Joe. 31-aisiais jis yra verslo savininkas, kuris, vadovaudamasis “ABC”, valdo savo parduotuvę Čikagoje, nors kiti šaltiniai vadina jį gaminamuoju pirkėju. Bet kuriuo atveju, jis daug žino apie arbūzus, kaip parodė ši Instagram nuotrauka, apie kurią jis paskelbė pats, išpilant arbūzus arbūzų sandėlyje ir Arbūzas plaukia liemenes, kurias jis laikė, kad pamatytų Becca pirmą kartą nuo jo pašalinimo.

SUSIJĘS: Mes, kaip ir 80 proc., Tikri, kas kitas yra bakalauro laipsnis

Pažiūrėk, kas mane atrado @ bkoof ender ir arbūzas plaukia liemenės ��

“Joe Amabile” (@ joeamabile1) bendrai naudojama žinia

Tačiau tai buvo “Joe” karjera 180, “kuris buvo vienas iš jauniausių prekiautojų Čikagos vertybinių popierių biržoje”, teigia “ABC”. Sunku patikėti, nes jis taip … chill? Tačiau jis paliko savo finansų dienas su savo 20s, kad prisijungtų prie jo šeimos vietos verslo. Ir sąžiningai, kokia karjeros karjera judėti.

Skirtingai nuo kai kurių savo “Bach Nation” partnerių, “Joe” neturi socialinės žiniasklaidos istorijos. Tai buvo tik dvi savaites po to, kai jis buvo pašalintas iš Bachelorette kad Joe pradėjo savo “Instagram” sąskaitą, paskelbdamas paprastą šeimos šūvį su savo vienodai mielu broliu (visos šeimos yra patrauklios). Kitą dieną jis paskelbė pusryčius, a.k.a giliai keptas tacos. Per 24 valandas Joe iš esmės tapo vienos nakties “Instagram” įkvėpėju. (Tai sakiau, Joe, nemanyk, kad nematėme vaizdo įrašo, kuriame jūs užpiltas saldainių įvyniojimas!)

Bet labiausiai intriguojantis dalykas apie Joe dabar? Jo naujausi santykiai. Ir aš nekalbu apie romantiką (nors, SPOILER: jis, kaip praneša, randa ramybėje ir – ah! – tai gali būti Kendall). Bet kokiu atveju, tai, apie ką mes kalbame, yra grynas bromanso pobūdis. Kažkaip Joe, labiausiai mylimas Becca Kufrinas atleistas, ir Zoolander wannabe Jordan Kimball, be abejo, vienas iš labiausiai nekenčiamų, tapo BFF. Jie nuvyko į Lollapalooza kartu, jie dėvėjo mėlynai kartu ir net stebėjo Bachelorette finale kartu, tik du pumpurai kabo ant gerai apšviestos sofos priešais miesto panoramą!

SUSIJĘS: Bachelorette“Becca ir Garrett jau patiria šią santykių kovą

Bachelorette finale, kuris geriau žiūrėti nei @ jordan__kimball

“Joe Amabile” (@ joeamabile1) bendrai naudojama žinia

Joe’as taip pat buvo šalia “Colca” ir “Jason” iš “Becca” sezono. Ir kitaip, tiesiog sėdi aplink shirtless savo vietos Čikagos stoop. Šį vakarą pamatysime jį “Paradise”! 

“Paradise” bakalauro premjeros šį vakarą, 8 val. ET ant ABC.