Jūs gavo “Paris Hilton”

Jei pavadinimas “Paris Hilton” sukels “Chichuahua” prisiminimus apie moterišką blondiną dizainerio rankinėje ir “karštą” per naktinį klubą “L.A.”, jums bus atleista. Bet tai nėra tas, kas dabar yra 37 metų senumo žmogus, ir, pasak jos, niekada nebuvo.

“Apie mane yra tiek daug neteisingų supratimų”, – sako Hilton Stiliuje. “Tuo metu mano gyvenime aš per viską ir aš tik noriu parodyti pasauliui, kas iš tikrųjų esu”.

Šie nauji “Hilton” nauji dokumentiniai projektai skamba tiesa, Amerikos Meme, bendradarbiavo su režisieriumi Bert Marcus ir kitais socialinės žiniasklaidos žvaigždėmis The Fat Jewish (Josh Ostrovsky), Bretanė Furlan, Kirilas čia (Kirill Bichutsky), Emily Ratajkowski, Hailey Baldwin ir DJ Khaled.

Amerikos Meme giliai pasinerdamas į socialinės žiniasklaidos kultūrą ir realius žmones už labiausiai mėgstamų (ir, atvirkščiai, nekenčiamų) sąskaitų.

Filmo priekyje yra “Hilton”, kurio dešimtmečius dėmesio centre pastatyta tai, ką Marcus apibūdina kaip socialinės žiniasklaidos planą.

“Ji sukūrė visiškai naują įžymybę”, – sako Marcusas. “Paryžius yra natūra O.G. kuris padėjo parašyti scenarijų, kaip kurti prekės ženklą socialinei žiniasklaidai. “

Nepaisant jos visame pasaulyje žinomos žinios, mažai iš tiesų supranta moterį už prekės ženklo ribų – Marcas buvo linkęs keisti savo filmu. “Manau, kad dauguma žmonių žino, kad ji yra pasaulinė piktograma, bet tai, ką žmonės nežino, yra tai, kad yra daug dalykų, kurie buvo iš tikrųjų neteisingai suprasti”.

“Ji tikrai yra mūsų laikų Marilyn Monroe”, – tęsia jis. “Kilus iš šeimos, iš kurios ji atvyko, jos prieštaringa problema, ir tada ji galėjo išeiti iš kitos pusės, kaip išmintinga, aštri verslininkė. [Filmas parodo] jos pusę, kurią daugelis žmonių visada tikrai norėjo pamatyti “.

The tikras Paryžiuje filmas pristatomas anksti: ji atrodo autentiška ir emocinga, nes ji apibūdina žiaurų 2004 m. Sekso juostos nuotėkį su tuometiniu vaikinu Riku Salomonu. “Tai buvo kaip išprievartavimas”, – sako ji kameroje, plyšęs į jos skruostą.

Kalbama tik su Stiliuje, Hilton atskleidžia, kad ji niekada nesiskiria taip pat nuoširdžiai apie patirtį net su savo artimaisiais draugais. “Tai viena iš skaudžiausių ir žeminančių patirčių, kurios bet kada gali atsitikti. Tai buvo pirmas kartas, kai aš kada nors apie tai kalbėjau. Aš niekada apie tai nekalbėdavau su kuo nors, net su mano draugais. Tai labai sunku, kad moteris, žinoma, būtų visiškai pažeminta priešais visą pasaulį “.

“Tai vienas iš labiausiai asmeninių akimirkų tavo gyvenime”, – tęsia ji, – ir kažkas, ko tikėjotės pabandyti ir atsipirks nuo tavęs, yra taip blogai. Niekam niekada nereikėtų tai padaryti. “

Per metus Paryžius tapo labiau skeptiška, apie ką ji tikisi, tačiau teigia, kad jos gerbėjai (“Little Hiltons”, kaip jie vadina save) niekada neleido jai nusileisti.

“Jie yra kaip mano mažieji broliai ir seserys. Aš turiu tokį ypatingą ryšį su jais “, – sako ji. “Mane pasinaudojo daugybė šios srities žmonių, bet mano gerbėjai visada ištikimi. Jaučiuosi taip pasisekęs ir laimingas. Tai ne taip, kaip aš turiu dirbti. Aš tai darau, nes tai, ką aš myliu “.

Ji sako, kad ji yra jos sužadėtinė, aktorius Chrisas Zylka, kuriam ji ketina ištekėti iki metų pabaigos. Pilna folija buvusio realybės žvaigždute Pasilieka Alus neturi socialinės žiniasklaidos atstovybės.

Kaip Hilton vėliau paskelbė apie filmą Q & A, susipažinimas su kitu asmeniu, neturinčiu socialinės žiniasklaidos atstovybės, yra “toks karštas f karalius”.

“Aš myliu viską apie jį”, “Hilton” pučia, bet tai nuostabus dalykas. Yra keletas žmonių, ypač vaikinų, porose, kurios yra tokios: naudodamiesi žmonėmis, kad atliktumėte pasekėjus. Mano sužadėtinis, jis žiūri CNN, kuria meną, rašo scenarijus, atlieka darbą. Jis tarsi: “Aš net nenoriu dalyvauti socialinės žiniasklaidos pasaulyje. Tai tavo dalykas; tai tavo pasaulis. “”

SUSIJĘS: “Paris Hilton” jau dabar teasing mus apie a Paprastas gyvenimas Perkrauti po atkūrimo su Nicole Richie

Nepaisant nepakankamo susidomėjimo “Hilton” socialinės žiniasklaidos pastangomis, jis kiekvienu žingsniu kelia savo pusę. “Nesvarbu, ką mes darome, mes visada kartu”, – sako ji. “Mes niekada neišnaudojome daugiau nei aštuonias valandas, jei fotografuosiu ir jis atliks projektą. Mes niekada nemačiau nakties; mes niekada neišvyko į kelionę atskirai nuo mūsų pirmos dienos “.

Ir tu manai, kad tu žinai, kad chihuahua-toting karikatūra “Hilton”? Tai buvo visa “Hilton” schema statyti imperiją. Ir iki šiol ji dirba grožio, mados, muzikos, filmo, televizijos, knygų, svetingumo ir net virtualios realybės. Savarankiškai paskelbta “tech geek” pradeda “Paris Hilton” virtualios realybės pasaulį, kuris veiktų kaip nauja socialinės žiniasklaidos platforma.

“Aš daug protingiau nei aš apsimodavau”, – sako ji. Tiesa pasireiškia per milijardo dolerių imperiją, kurią ji pastatė. “Su pasauliu mane įvedė pasaulis Paprastas gyvenimas– tokio pobūdžio, ditzy, blondine airhead pobūdžio, bet tai niekada, kas aš buvau. Aš esu mumyse širdyje. Mano planas visą laiką buvo iš esmės sukurti prekės ženklą “. 

Kalbant apie filmą, “Hilton” nori, kad žiūrovai susipažintų su realia ja. “Aš taip džiaugiuosi, kad žmonės tikrai gali pamatyti, kad aš ne tik tam tikras animacinis personažas”, – sako ji. “Aš turiu širdį, turiu jausmus, kaip ir visi kiti”.