“Joy Mangano” išleidžia “Miracle Mop”

Su “Auksiniu gaubliais”, esančiais tiesiai už kampo, mes turime pirštus, peržengusius Jennifer Lawrence’ą, kuris įspūdingoje eilėje pasirodė kaip garsus išradėjas Joy Mangano neseniai išleistame filme Džiaugsmas. Filmas pasakoja apie “Mangano” sukrėstą sėkmės atsiradimą savo populiariosios “Miracle Mop”, savaime suprantančio valymo įrenginio, kuris pasiekė rekordinį pardavimą namų parduotuvių kanaluose QVC, atgal..

Pasak spaudos pranešimo, šį praėjusį sekmadienį, praėjus 25 metams po to, kai buvo sukurtas jos originalus modelis, “Mangano” išleido “HSN” pertvarkytą “Miracle Mop”, parduodamas daugiau nei 210 000 vienetų. “Aš suprantu, kad vienintelis dalykas, sunkiau nei išradimas, yra išradimas”, – sakė “Mangano” (atnaujinta versija, jei jums įdomu, yra įvairių spalvų ir greito išleidimo sistemos pašalinimas, kad vartotojai galėtų lengvai nuplauti mopo galvą ir nemokamai). 

Žiūrėkite aukščiau pateiktą vaizdo įrašą, skirtą specialiam Holivudo įvykiams – realiame gyvenime, kuriame yra “David O. Russell” direktorius Džiaugsmas, kviečia ir įsigyja daugybe 13 stebuklingų mopų.