Jonas ir Dany galiausiai užsikabinė ir sukūrė patį smagiausią tronų žaidimo tweets

Įspėjimas: Šis įrašas yra spoileriai sezonui 7 Sesijų žaidimas.

Kai Sesijų žaidimas Gamintojai žada, kad kraujomaiša ateis, jie neapsiriboja. Nuo sezono pradžioje susitiko Jon Snow (ar aš tarsiu Aegon Targaryen?) Ir Daenerys Targaryenas susitiko, tarp jų buvo rimta chemija, o jų santykiai galiausiai pasirodė sekmadienio nakties finale, kai jie pagaliau šoktelėjo lova kartu. 

Nors akimirka buvo tikrai verta, tai buvo sugadinta dėl to, kad tuo pačiu metu vyko ir Brano Starko ir Samvelio Tarlio pokalbis apie tikrąjį Jono paveldą. Ir ne tik Jonas ne Starkas, jis taip pat ne Sniegas: Kadangi jo motina Lyanna Stark buvo vedama jo tėvo Rhaegar Targaryen jo gimimo metu, jis yra teisėtas Targaryen ir, kaip tikrasis Geležinio sosto įpėdinis. O, ir tai taip pat reiškia, kad jis yra lovoje su teta.

Akivaizdu, kad po to, kai turėjote lytinių santykių, jie nebus patenkinti šia nauja plėtra. Kitas Haringtonas pasakojo EW kad jis “negali prognozuoti” simbolių reakcijos ieškant Jono tikrosios tėvystės. “Tai gali būti, kad jie eina į saulėlydį. Tai gali būti, kad jie žudo vienas kitą “, – sakė jis.

SUSIJĘS: Jono Sniego tėvas atrodo kaip šis Sesijų žaidimas Charakteris

Nors mes pradėsime ilgai laukti, kol išsiaiškinsime, kas vyksta 8 sezono sezono metu Sesijų žaidimas, čia yra juokingiausi interneto atsakymai į tą seksualų sceną.

8 sezonas negali būti pakankamai greitas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

77 + = 80