Jon Snow Meeting Drogon dėl premijų žaidimo atrodė labai skirtingi realiame gyvenime

Prieš Joną Sveną ir Daenerį Targaryeną įliejo kartu Sesijų žaidimas Sezonas 7 finale, galbūt labiausiai šokiruojantis scenos tarp šių dviejų buvo momentas, kad Jon (Kit Harington) sutiko Drogon. Be to, kad Jonas stovėjo akis į akį su gyvūnu, kuris ką tik sudegė tūkstančius vyrų, jis taip pat buvo slaptas Targaryenas, todėl gerbėjai laukė savo sėdynių krašto, kad sužinotų, kaip “Drogon” reaguoja į Karalius šiaurėje ir sužinokite, ar gyvūno atsakymas įpareigotų Joną ir Daenerį (Emiliją Clarką) nukreipti į tikrąjį Jono paveldą.

TK
Courtesy HBO

Scena buvo nuostabiai įdomi, leidusi jums galvoti, kad bet kuriuo kitu metu Drogon galėjo išmėginti Jono ranką. Tačiau realiame gyvenime šis momentas buvo kur kas mažiau baisus. Sesijų žaidimas išleido užkulisinę scenos schemą (žemiau), ir Haringtono pasirodymas dar labiau įspūdingas, kai pamatysite, į ką jis reaguoja realiame gyvenime: mėlynas putplastis nosis.

“Didieji aktoriai gali padėti jums patikėti tuo, ką matote”, – sako epizodo vadovas Mattas Shakmanas, patvirtinantis, kad taip, Haringtonui reikia šio sezono “Emmy”, kaip vakar.

SUSIJĘS: “Kit Harington” ir “Rose Leslie” patvirtino savo dalyvavimą labiausiai senamadiškai

“Man labai patiko ta akimirka su drakonu. Čia buvo kažkas, ko norėjau atnešti, kad buvo gana animalistinis. Jei parodysi piktavališką baimę, ji šokinėja. Bet jei parodysi drąsą, jis atsakys kitaip. Tai buvo įdomu žaisti “, – sako Haringtonas apie filmavimą scenoje.

Tarsi mes jau neužsimenktume Kit, šis klipas mus išvedė per kraštą.