John’o Legendo “Tenderno pranešimo” “Meilė man dabar” padarysiu jausmus

John Legendo “Love Me Now” muzikos vaizdo klipas pasirodė ne anksčiau kaip prieš dvi savaites, ir nuo to laiko mes jaučiaime jį. “Legendos” žmona Chrissy Teigen ir kūdikio dukra, Luna, liečiančios kamejai, po kiekvieno žiūrėjimo sentimentalus vaizdo įrašas yra šalia ašaros..

Būkite pasiruošę, nes parduotuvėje yra dar vienas raganos pyktys: dainininkė ką tik išleido dainos ir jos atitinkamo filmo komentarus už scenos, ir tai gali dar labiau įtakoti negu pats vaizdo įrašas.

“Specialusis” už scenos “vaizdas,” Legenda “pritaria žinia už jo paskutinio hito. “” Aš dabar myliu “yra daina apie tai, kad pripažįstama, kad gyvenimas yra neaiškus, kad meilė yra neaiški ir kad mes nežinome, kas vyks rytoj, bet mes turėtume laikyti tuos, kuriuos dabar mylime,”. Sako legenda. “Mylėk juos taip, kaip tai yra paskutinis kartas, mylėk juos dabar, nes jūs nežinote, ką rytoj atneš.” Cue: ALL THERES.

SUSIJĘS: John Legendas ir Chrissy Teigen šiltas mūsų širdis “Love Me Now” muzikiniame video

Legenda paaiškino: “Tai yra bandymas rasti tą šviesą tamsoje, bandant sutikti su kuo nors ir tuo metu gyventi pasaulyje, kuris vis dar neaiškus”.

Bent vienas dalykas yra tikras mūsų knygoje: John Legendas yra neabejotinai vyru ir metų tėvu.