John Legendas atnešė Chrissy Teigen Naujųjų Metų išvakarėse Piggyback Ride

Šie du buvo mieli iki paskutinės 2016 m. Minutės. John Legend ir Chrissy Teigen pasveikino naujus metus Šv. Bartse ir, žinoma, jie paskelbė mielas nuotraukas, primindami mums, kodėl jie yra pagrindiniai #RelationshipGoals.

Praėjusį vakarą 38-erių metų atlikėjas “Love Me Now” atliko “Nikki Beach Saint Barth”, tačiau jis vis tiek įsitikino, kad jis su savo žmona žvejo 2017 metais. Legenda užėmė baltuosius tukso ir juodus lankus, kai grojo fortepijoną ir dainavo už minios vietoje, ir jis dalinosi savo “Instagram” pasirodymu, rašydamas: “Tiesiog dainavau tokią mielą minią” Nikki Beach Saint Barth “- dėkojame, kad turėjau mane”.

Tiesiog dainavome tokiai mielai minioje “Nikki Beach Saint Barth” – ačiū už mane @ nickkibeachworld #nikkibeach #tellonlyyourbestfriends

Nuotrauka, paskelbta John Legend (@ johnlegend)

Kai jis suvyniovo savo rinkinį, legenda ir jo žmona galėjo mėgautis šalimi. Jis paskelbė kitą “Instagram” iš jų dviejų – jis Teigenui suteikia didelį šypseną ant veido. Teigenas praplatina savo plaukus, kaip ji laikosi ant savo beau. Pagal vaizdą, Legenda parašė “2016 m. Yra beveik baigtas”.

2016 m. Yra beveik baigtas

Nuotrauka, paskelbta John Legend (@ johnlegend)

SUSIJĘS: Chrissy Teigeno “Baby Luna” vaizdo įrašas “Dienos juoko frazė” yra per daug mielas žodžių

Negalime laukti, kol pamatysime, kokia yra 2017 m. Ši nuostabi pora ir, žinoma, kūdikio Luna!

VIDEO: “Chrissy Teigen” geriausi maisto instagramai