Joanna iš meilės iš tiesų yra viskas išaugusi ir puikus

Mes turime Meilė iš tikrųjų ačiū už tiek daug dalykų, kuriuos šitas atostogų sezonas: gausa ansamblio filmų su įstrigę plantacijų kaip Valentino diena ir Naujųjų metų vakaras kad mes mylime nekenčiuoti, atostogų filmo, kuriame nėra animacijos ar elfų, pasirinkimas ir Samo ir Joanna jaunos meilės dovana.

Jei jums reikia atnaujinimo kursą vienoje iš Meilė iš tikrųjųSamas (Thomas Brodie-Sangster) vaidina Danieliaus (Stephen Neeson) palikuonį, kurio žmona neseniai mirė, todėl Sam praranda tikėjimą į meilę, kol jis susitinka su Joanna (Olivia Olson) mokykloje. Jis smarkiai myliu savo amerikietišką klasę ir mokosi groti būgnus tikėdamas laimėti savo širdį savo Kalėdų koncerte.

VIDEO: Hugh Grant vis dar karšta Meilė iš tikrųjų Mini sekimas

Su “Sam” ant būgnų, Joanna visiškai slėpia savo “Viską, ką noriu kalėdamiesi”, pasirodymą, suteikdama Mariah Carey už savo pinigus su tokiu beprotišku falsetto. Jei jums reikia atnaujinimo kursų, žiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą ir atminkite, kad jai tik 11 metų.

Joanna laimėjo per mūsų širdį kasmet po metų, kai atvyksta į klasikinį atostogą – tas oro uosto bučinys!bet nuo Olsono daug negirdėjome Meilė iš tikrųjų pasirodė teatruose 2003 metais. Pasirodo, aktorė yra išaugusi ir, kaip tikėtasi, visiškai grazus.

Meilė Actually Today Side-by-side
Universalus; Cindy Ord / Getty Images

Ji vis dar yra “biz” ir tik pasuko savo dėmesio balsu, veikiančiu, todėl daug jos nebuvo matę dideliame ekrane. 25-erių metų vyras buvo reguliariai animaciniame seriale Phineas ir Ferb nuo 2008 m. iki 2015 m., kartu su juo nieko kito Meilė iš tikrųjų patinka Brodie-Sangster. Jei tai nepadeda tikėti likimu, mes nežinome, kas bus.

Pasirinkite ya poison ��: @lexastilas ��: @lanypoo

Olivijos Olsono (@oliviaroseolson) bendrai paskelbta žinia

oh my 2️⃣5️⃣

Olivijos Olsono (@oliviaroseolson) bendrai paskelbta žinia

SUSIJĘS: “Cast” Meilė iš tikrųjų Patiekalas dėl jų pirmųjų purvo

Šiandien ji paskelbia Marceline Vampire Queen Nuotykių metas, ir gyventi savo geriausią gyvenimą “Instagram”. Ji yra visiškai nuostabi su tomis pačiomis migdolų akimis ir kvaila šypso, kurią Sam įsimylėjo, plius ji taip pat talentinga. Olson parodė savo vamzdžius šiame vaizdo įraše, ir ji vis tiek gali išmesti savo kojines su savo vokalu.

“YouTube”…

Olivijos Olsono (@oliviaroseolson) bendrai paskelbta žinia

Pamiršk Samą – mes negalime padėti, bet įsimylėti šią gorgo žvaigždę.