Jessica Simpson atrodo nepripažįstama kaip Willie Nelsonas Helovynui

Jessica Simpson grįžta į savo šaknis iš Teksaso! Pop žvaigždė, pasidarė verslininkė, apsirengusi Heliovinais, yra Willie Nelsonas, ir ji beveik nepastebima.

Baigėsi jos parašas ilgas blondinės spynos ir be pūkuoto veido ir vietoje yra Nelsono parašas dvynių juostelės ir barzda. Taip, jūs tikrai atliksite dvigubą veiksmą. Kad nebūtų visiškai pasisekęs, jos vyras Ericas Johnsonas apsirengė Willio dainavimo partneriu Waylonu Jenningu ir jis taip pat išėjo iš visų. Džonsonas dėvėjo rausvą juodą peruką ir veido plaukus, kad taptų menininku. 

Abu jie užbaigė savo išvaizdą su išparduotu kostiumu. Simpsonas dėvėjo Nelsono kelionę į amerikietišką vėliavos bandaną, modeliuotą sagą, džinsinius šorus ir kaubojų batus. Tuo tarpu Johnsonas perduoda Jenningsą, dėvėdamas juodą liemenę virš balto marškinėlio ir koordinuodamas kelnes. Poroje taip pat buvo ir gitaros, kurios puikiai baigėsi. 

Simpsonas paėmė “Instagram”, norėdamas pasidalinti savo kostiumais. “Willie & Waylon # Halloween2017” ji užfiksavo nuotrauką. 

Willie & Waylon # Halloween2017

Jessica Simpson (@jessicasimpson) bendrai paskelbta įrašyta

Tačiau jie nėra vieninteliai, kurie puikiai atrodo! Jų vaikai yra vienodai žavingi Helovynui. Penkerių metų Maxi Drew dažydavo savo plaukus rausvai savo Belle kostiumo, kai jos jaunesnysis brolis, ketverių metų Ace, išvyko kaip kaubojus. 

Willie, Waylon, Belle ir Cowboy Ace # Halloween2017

Jessica Simpson (@jessicasimpson) bendrai paskelbta įrašyta

“Johnson” šeima tikrai žino, kaip elgtis Halloween.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 − 44 =