Jessica Chastain, Charlize Theron, Emily Blunt ir “The Huntsman Cast” “Wow” filme “L.A. Premiere”

Raudonasis kilimas užfiksuotas juodai Medžiotojas: žiemos karas Los Andželo “Regency Village Theatre” pirmadienį vakarą su filmo žvaigždėmis Jessica Chastain, Charlize Theron, Emily Blunt ir Chris Hemsworth, kurie visą laiką žiūri į savo debiutą apakinti.

Hemsworthas, kuris išreiškė savo “Huntsman” vaidmenį veiksmo nuotykių spindesyje, pasirinko trijų dalių pilką kostiumą renginiui ir sakė Stiliuje darbas su galingų moterų grupe buvo “nuostabus”. Jis pridūrė: “Jie buvo geriausi. Jie visi yra tiesiog puikūs žmonės, ir man buvo malonu dirbti su tokiais patyrusiais žmonėmis ir stebėti, kaip jie dirba, imasi patarimų ir pavogia pastabas. “

Nusivylusio “Valentino” suknelejo, kuris apsvaigęs nuoširdžiai, krevečių Valentino suknele, nusišovė, sakydamas: “Tai buvo tikras džiaugsmas dirbti su visais iš jų”. Ji pridūrė, juokiasi: “Chris yra toks herojus už išpuolių iš trijų moterų. Mes tiesiog negailestingai kankinome vaikiną ir buvo linksma, kad būtume filme su trimis moteriškomis motyvais. Tai neįprastas dalykas, ypač didelio oktaninio, didelio biudžeto fantazijos pasaulyje … tai buvo džiaugsmas iš tiesų “.

The Huntsman Premiere Embed
Kevin Winter / Getty Images

SUSIJĘS: Stebėkite Chrisą Hemsworthą. Padarykite dramatišką Rihannos “darbo” skaitymą.

Theronas, kuris išreiškė savo vaidmenį kaip bloga karalienė Ravenna, ir Chastainas, kuris grojo treniruotus medžioklius ir Hemsworth’io meilės susidomėjimą, Sara, greitai išėjo į vidų. Tačiau abu, be abejo, reikėjo laiko pasiimti nuotraukas su gerbėjais ir pasirašyti autografus prieš tai, kaip tai padarė Blunt ir Hemsworth.

Theron visi šypsosi, kai ji įžengė į premjerą su blizgančia juodine suknele, o Chastain uždarė kilimą Piageto brangakmeniuose ir apsvaiginimo juodai-žalios Altuzarros suknele, su dramatišku traukiniu.

Galbūt išvaizda buvo duoklė filmo sudėtingiems kostiumams, iš kurių keturi iš jų, įskaitant karalienės Ravenos auksinę suknelę ant juodo kilimo. Kostiumų dailininkė Colleen Atwood pasakojo Stiliuje išvaizda buvo “daug laiko” statyti, o auksinė suknelė užima maždaug “keturis žmones du mėnesius” ir sveria 10 svarų. Ir tai vis dar buvo lengvas, palyginti su kailiu Blunt, kurio dėka buvo filmas, kurio svoris buvo 40 svarų sterlingų. “[Emily] buvo labai greitai ir iš to,” pridėjo Atwood.

SUSIJĘS: Elsa Pataky suteikia mums svarbiausius fizinius tikslus su savo šeimos jogos nuotraukomis

Kai kilimas baigėsi, prasidėjo atranka, ir Hemswortho brolis Liamas ir jo pranešta sužadėtinė Miley Cyrus buvo pasiruošę žiūrėti. Kai jis baigėsi, duetas greitai išvažiavo, laikydamas rankas, eidamas link jų automobilio.