Jessica Biel nuvažiavo save ir Justin Timberlake “Insane” po avarinės C-sekcijos su sūnumi Silas

Justinas Timberlake ir Jessica Biel yra viena iš labiausiai privačių porų, ypač kai kalbama apie jų (beveik) 3 metų sūnų Silą.

Vis dėlto naujoje knygoje “Nanny to the Stars” Connie Simpson, duetas atvėrė savo patirtį, sveikindamas savo mažyčius tibetiečius į pasaulį, su Sinner žvaigždė pripažinta, kaip ji beveik pavarojo save ir savo “mėgėjišką” “insane” proceso metu.

Džesika Biel and Justin Timberlake
Kevinas Mazuras / “Getty Images”

Ištrauka iš Nannie Connie kelias: paslaptys, kaip įtvirtinti pirmąsias keturias tėvystės mėnesius (per Pramogos Tonight), pirmą kartą tėvai teigė, kad viskas buvo suplanuota iki maksimalaus natūralaus gimdymo … ir tada viskas pasikeitė, kai Biel turėjo įvykdyti avarinę C skyrių ligoninėje.

“Mūsų istorija su auklė Connie prasidėjo tą dieną, kai mes išvedėme savo sūnų iš ligoninės”, – rašo jie. “Tai gali atrodyti kaip įprastas pareiškimas iš naujų tėvų, išskyrus atvejus, kai mūsų gimimo planas buvo kažkas, bet įprastas. Mes turėjome dvi akušeres, vieną doula, viena meditacijos gimdymo klasė, tibi hipių kūdikių knygų ir puikus namas Holivudo kalnuose, kuriuos paversime darbo mokymo įstaiga, kurią pavadinome “Octagon”. Taigi, ne visai normalu. “

Režis @jessicabiel M.I.L.F. Budrus!!!! Laimingos motinos diena šiai AMAZING MOMA IR WIFE. Ir visoms Motinos vietoms … Jūs laikote pasaulį paversti !! Tikiuosi, kad kiekvienas iš jūsų turi nuostabią dieną! –JT

“Justin Timberlake” (@justintimberlake) bendrai paskelbta įrašyta

“Kai visi mūsų planai išsiskyrė ir ramūs, natūralūs gimdymai, kuriuos mes numatėme, baigėsi perėjimu į ligoninę ir kritinę C skyrių, mes atvykome namo išnaudotos, nusivylusios ir visiškai šoku”, – tęsė jie..

Būtent tuo metu Bielas pasakė, kad ji tampa pernelyg ekstremali. “Aš buvau apsėstas visais natūraliais, be tokso, natūraliais ir homeopatiniais vaikais, kurie pateko į šį pasaulį operacijos kambaryje per įpjovimą”, – pridūrė ji. “Aš buvau diktatorius, todėl aš ir mano vyras nesąmoningas!”

SUSIJĘS: Jessica Biel kalba apie jos ir Justino Timberlake sekso gyvenimą dėl svarbaus priežasties

Pasak “Nanny Connie”, pora, kuri vadina savo gelbėjimo liniją, padėjo porai pasitarnauti ET, ir spręsti visus iššūkius, kurie įvyksta per pirmuosius kelis naujagimio globos mėnesius.

Ir tai dirbo. Dabar jų šokinėjantis kūdikio berniukas yra beveik trys, gimtadienį – balandžio 8 dieną. Gaukite daugiau informacijos apie Auklė Connie metodus ir Timberlake’o bei Biel’o patirtį su ja Nannie Connie kelias: paslaptys, kaip įtvirtinti pirmąsias keturias tėvystės mėnesius, kuris hit knygynus balandžio 10 d.