Jessica Alba yra tokia nuostabi, kaip ir gali pasiūlyti patarimų apie kliūčių įveikimą

Nesvarbu, ar ji yra salėje, ant raudono kilimo, ar duodanti įkvepiančią kalbą, Jessica Alba nešluoda stiliumi. Kai “Honest” kompanijos įkūrėjas dalyvavo “Forbes” Bostono “Faneuil” salėje, vyksiančioje 30-oje aukščiausiojo lygio susitikime, ji visais šypsosi, nes ji užėmė vietą, kad kalbėdavosi su auditorija elegantiškoje LBD.

Džesika Alba Embed
Paul Marotta / Getty Images

Aktorė suporavo savo Viktorijos Beckhamo FW16 plataus ribinio parašo “Crewneck” suknelę su juodais juodais kulniukais, nešioti minimalią makiažą, išskyrus rožinę lūpą, ir atsisakė jos sėkmės bei spuogų, kai ji pradėjo savo milijardo dolerių verslą.

“Aš buvau adamantas apie tai, kad yra superherojus”, – sakė Alba “Forbes”. “Aš norėjau, kaip sergantis vaikas, turėti didžiąsias galias ir įveikti viską ir išgelbėti pasaulį”. Dvejų mama nukentėjo nuo alergijos ir lėtinės astmos, kaip vaikas, ir netgi praleido savaites hospitalizuota pneumonija.

Nors ji neturi didžiųjų galių, Alba, kuri dabar yra ketvirta jauniausia moteris “Forbes” turtingiausių savarankiškai pagamintų moterų sąraše Amerikoje, turėjo genialią idėją.

SUSIJĘS: Jessica Alba paaiškina teoriją už savo 90-ųjų supermodelio įkvėptą džinsinio liniją

Ji norėjo statyti kompaniją, siūlančią “natūralius ir ekologiškus produktus, kurie nebuvo nei piktavališki, nei atrodytų sukurti” veganų “jogams”, – sakė ji. Dabar ši bendrovė vertinama 1,7 mlrd. USD.

Vis dėlto “Albos” sėkmė nebuvo padaryta be jos iššūkių. Vėliau kritikuojama kai kurių bendrovės produktų sudedamoji dalis, tačiau Alba neatrodo prakaituoja.

“Žmonės kiekvieną mėnesį gauna produktus į savo namus”, – sakė ji. “Mes pakeitėme žmonių gyvenimus. Kiekvienam verslininkui ten, kur susiduria su iššūkiais, jūs negalite leisti jiems apibrėžti”.

Kalbant apie tai, ką žmonės galvoja apie ją apskritai, Alba sakė, kad žmonės daugiau žiūri į “visai nesvarbu”.

Ji pridūrė: “Aš galėjau įgyti savo galią ir užimti poziciją, kuri, manau, yra teisėtai mano ir būti lyderiu, kurį visada norėjau”.