Jessica Alba šuo Bowie miršta po savaitės po to, kai jos Mopsas Sid pasitraukia

Blogos naujienos: savaitgalį mirė Jessica Alba mėgstamiausias šuo Bowie. Jos mirtis praėjo tik po pusantros savaitės po to, kai Albos morkas Sid mirė 16 metų amžiaus.

“Alba” pranešė apie “Bowie” mirtį “Instagram” poste ankstyvą pirmadienio rytą su savo ir jos šeimos nuotraukomis su savo mylimuoju šunimi.

“Atėjau namuose namuose, kuriuose nėra šunų, – mūsų saldus mergaitė Bowie dabar ramiai sutinka su savo seserimi Sidders. : pensive: tai buvo maždaug dvi savaites “, – rašo” Alba “Instagram.

“Ar branginsime mūsų paskutinę naktį, cuddling amžinai. : broken_heart: Bowmeisteras buvo saldus meilės klaida “, – tęsė ji.” RIP Bowie “. Spustelėkite Alba “Instagram” duoklę čia:

Gyvename namuose šuniui mažiau namuose – mūsų saldžiosios merginos Bowie dabar ramiai su savo seserimi Sidders. �� Tai buvo maždaug dvi savaites. Ar mūsų praeitą naktį linksmins amžinai. �� Bowmeister buvo saldus meilės klaida. RIP Bowie

Jessica Alba (@ jessicaalba) bendrai paskelbta žinia

Gwyneth Paltrow pakomentavo šį pranešimą: “Ne, tai taip liūdna. Siųsti jums visus meilės”, – rašo ji. Aaronas Paulius taip pat išreiškė užuojautą: “Daug meilės”.

SUSIJĘS: Jessica Alba yra nėščia, turinti vaikų skaičių trys

VIDEO: Jessica Alba du kartus sugrįžta į savo antrąjį šunį

Vieno gyvūno praradimas yra pakankamai skausmingas, tačiau du sunkiau. Mūsų mintys yra su Alba ir jos šeima per šį sunkų laiką.