Jessica Alba’s $ 130 Geltona duster for Date Night yra motinystės stilius laimėti

Jessica Alba ups ante į motinystės stilių su specialiu nakties dienos leidimu.

Pasimėgaudamas nuostabus mama, padovanojusi mums vieną elegantišką gatvės stilių, rūpinasi kita, nes praėjusį mėnesį paskelbė apie savo nėštumą, trečiadienio vakarą paskambino jaunikliui kūdikiui, kai jis pradėjo vaikščioti su vyru, “Cash” Warrenas.

TK
Roger / BACKGRID

“Sporting” signalizatoriaus karščiausia mama švytėjo, spinduliuojanti aktorė paliko savo dukteris – “Honor, 9” ir “Haven” – 6 namie, kad pamatytume “Brodvėjaus sensaciją” Hamiltonas Los Andžele. Ir nors apranga LBD pasirodė esąs klasikinis teatro išėjimų pasirinkimas, 36 metų mergaitė davė savo meilės spalvą, jazzing savo ansamblį su ryškiai geltonu “Topshop” dusterio paltai, papuošta spausdintomis gėlėmis.

Topshop Floral Print Maxi Kimono Jacket
Mandagumas
130 USD

APSIPIRK DABAR

VIDEO: Jessica Alba dalijasi savo grožio paslaptimis

TK
BG008 / Bauer-Griffin / GC vaizdai

Žvaigždė taip pat padidino savo “Brodveju” paruoštą ansamblį su drąsiais aksesuarais, įskaitant sudėtingus auksinius ir turkiu auskarus, juodus platforminius siurblius ir nedidelį dygsniuotą maišelį.

SUSIJĘS: Nėščioms Jessica Alba mokykloms mes manome, kad yra stilingos atsitiktinės “Maxidress”

“Honest” kompanijos verslininkas ištiesė savo nakties išvaizdą su aptakia pūga ir fuksijos lūpdažis, kuris atkreipė dėmesį į savo nepriekaištingą švytėjimą.

Tiesiog dar vienas motinystės stilius laimėjo šią žvaigždę!