Jessica Alba parodo savo “Killer Bikini” kūną per tropinį pabėgimą

Atrodo, kad bikini sezonas atėjo Jessica Alba anksti! Vakar vakare Havajuose žvaigždė buvo aptikta paplūdimyje su savo šeima, kur ji nukentėjo vandeniu mėlynu dviašė kostiumu. Ji ištiesė savo išvaizdą su didžiulėmis sunnies pora, jūrų kriauklių karoliai ir marškiniai, susietus aplink jos liemuo. 34-erių žvaigždė taip pat išbandė savo ranką, kad paimdavo vandenyną, ir atrodė, kad ji buvo greita pro.

Džesika Alba Bikini Embed 2
“Splash” naujienos

Džesika Alba

Pavasario pertraukėlėje Havajuose žvaigždė buvo paplūdimyje su savo šeima, kur ji nukentėjo vandeniu mėlynu dviašė kostiumu ir didžiuliais sunnies.

“Splash” naujienos

NUOTRAUKOS: daugiau geriausių biliardo nuotraukų

Mama pertraukė nuo savo linksmojo saulėje, kad parodyti kitą iš Instagram savo kelionę, o tai dar labiau apsunkino. Ji paskelbė “Selfie”, dėvintį vasarinės dryžuotą kostiumą, kurį ji parašė: “#pavasario atostogos vakarienės mados @ hm kostiumas (atrodo ir jaučiasi pižamos) @whowhatwear @ target sankaba ir @ celineparis.officiel pleištas. “ Patikrinkite žemiau.

#springbreak dainos mados @ hm kostiumas (atrodo ir jaučiuosi kaip pižama) @whowhatwear @ target sock and @ celineparis.officiel wedge

Jessica Alba (@jessicaalba) paskelbta nuotrauka