“Jessica Alba” laimi “The Sheer Black Crop” viršūnėje “2016” “Teen Choice Awards”

Jessica Alba neabejotinai atnešė šilumą į sekmadienio vakaro 2016 m. “Teen Choice Awards”! Prieš bendraminčius “Victoria Justice” ir “John Cena” pramogaudami “The Forum” inglių Anglijoje, Kalifornijoje, motina dviejų žingsnių į mėlyną kilimą visko juodajame ansamblyje, kuris wowed minios.

Jos ilgai dėvėtoje juodoje “David Koma” viršutinėje pusėje buvo peiliai ir raukšliai, taip pat akį traukiantys audiniai, išsiskirti išilgai jos décolletage ir hemline. Trumpas stilius papildė jos elegantišką juodą aukštąsias juosmens Dovydo Komo kelnes ir parodė tik reikiamą kiekį savo tonuoto midriff. 35 metų aktorė, kuri buvo pasiruošusi pristatyti apdovanojimą scenoje, baigė aprangą juodais smailiais pirštukais ir sidabrine rankena juoda M2Malletier rankine.

Kalbant apie savo grožį, “Honest Company” įkūrėjas pasirinko blizgančią akį ir blizgančią natūralią lūpos. Ji davė savo ilgai pabrėžtoms plaukams centrinę dalį ir dėvėjo jos siūlus aptakia tiesa stiliumi.

FOTO: žiūrėkite “Best Look” iš “2016” paauglių pasirinkimo apdovanojimų “Red Carpet”

Jei kas nors ieškotų pamokų, kaip dėvėti “galvos ant kaklo” juodą vasaros sezono viduryje, Albos išvaizda yra atsakymas.