Jennifer Lopez yra balta karšta kitoje sizzling swimsuit Shot

Tarsi mes turėtume papildomų įrodymų, kad Jennifer Lopez tik atrodo, kad pagerėja su amžiumi, 46 metų amžiaus įkvepia keletą pagrindinių bikini bod pavydo su savo naujausią seksualų maudymosi kostiumėlį.

Dainininkė “Is not Your Mama” pasirodė “Instagram” ketvirtadienį, kad ištverdavo pasekėjus, kurie atsipalaidavę prie Las Vegaso prie baseino, labai paprasto maudymosi kostiumėlio ir beveik tvirto atspalvio.

Pabaigoje J.Lo yra ištiesta ant baseino kėdės, dėvintoje spalvingi, balti, įtempto V-kaklo maudymosi kostiumėlio su aukso akcentais, elegantišku virveliu, ryškiomis raudonomis lūpomis, didžiuliais aukso lankeliais auskarais ir nuostabiais katės akių sunnies su auksiniais antgaliais. ir žvaigždė niekada nebuvo atrodė geriau.

Jennifer Lopez - bikini selfie
jlo / Instagram

SUSIJĘS: Jennifer Lopez Šalys Las Vegase, mažiausiame bikini

Praėjusį savaitgalį Dainų stresas pertraukė savo “Sin City” rezidenciją, kad “Drai’s Beach Club” dalyvautų “Carnival Del Sol” vakarėlyje, kuri apiplėšė savo pavydėtiną figūrą, vakarėdėdamas mažytėje bikinio viršų ir baltuose trumpuose šortuose.

Dainininkė/actress Jennifer Lopez smiles as she hosts the 'Carnival Del Sol' pool party at Drai's Beach Club - Nightclub at The Cromwell Las Vegas on May 29, 2016 in Las Vegas, Nevada.
Ethan Miller / “Getty Images”

Dabar tai yra kaip jūs darote Vegase baseino sezoną!