Jennifer Lopez Stuns už “InStyle” vasario mėnesio numerio viršelio

Praėjus vos dviem dienoms po 2015 m. Amerikos muzikos apdovanojimų priimančiosios 10 epicių drabužių dėvėjimo, Jennifer Lopez atvyko į “L.A.” Stiliuje (ant 8 d. laikraščių kioskų), primenantis greitesnius pakeitimus. Kai ji išmeta savo Brunello Cucinelli užuominą ir Yeezy batus, Lopez per šešias kūno vietas peržiūri tik 60 minučių.

Žvelgdamas į Jess Glynne ir The Weeknd pasirodymus, žvaigždė pagimdė Fendi ir Narciso Rodriguezo dizainus, taip pat “Acne Studios” rūdžių spalvotą megztinį su balto sijonu iš Calvin Klein kolekcijos (kaip parodyta virš mūsų viršelio). Tačiau tai, kas iš tikrųjų patraukė Lopezo dėmesį į rinkinį, buvo aksesuarai, ypač “Céline”, “Marni” ir “David Yurman” mėtynos auskarų poros. Kitas mėgstamiausias? “Altuzarra” odos apyrankės, specialiai sukurtos etiketės 2016 metų kilimo ir tūpimo tako šou.

SUSIJĘS: Jennifer Lopez turi šokių vakarėlį su savo dvynukais – žr. “Mielas nuotraukas”!

Mes, be abejo, nustebinome, kad daugialypis 46 metų aktas, toks kaip “pro”. Galų gale, ji šiuo metu žongluoja pagrindinį vaidmenį naujojoje naujoje policijos drama, Mėlynos spalvos (premjera įvyko sausio 7 d., 10 val., ET, NBC), teisėjas Amerikos dievaitis, ir prepping artėjančius Vegas rezidencija, jau nekalbant apie tai, kad mama yra 8-erių dvynių Max ir Emme. (Jei ji grįš namo prieš miegą, ji paima savo lovos vaizdą “, kad jie žinotų, kad buvau ten”, – aiškina ji išeityje.)

SUSIJUSIOS: “J. Lo” treneris pakeitė mano kūną

Norėdami pamatyti Lopez’s glam aprangos pakeitimus ir perskaityti visą funkciją, įskaitant jos mintis apie tai, kaip romantika tinka jos intensyviam grafikui, pasiimkite vasario mėnesio numerį Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui sausio 8 d.