Jennifer Lopez’s Sultry Chaise yra grįžimas į jos Iconic Grammy Dress

Nors mados istorijoje “Grammy” apdovanojimai “Jennifer Lopez” “Versace” suknelės vyks mados istorijoje, pop piktograma nėra pasiruošusi leisti jai atsilaisvinti knygose, nes drąsus mada yra tik jos parašo stiliaus dalis.

Paskelbusi šią savaitę Dubajuje, “Superstar” sukūrė paprastą suknelę, visiškai primenančią “Green Versace Stunner”, kurią ji dėvėjo ankstyvųjų auskarų apdovanojimų parodoje, atrodydama taip pat nepriekaištingai, kaip ir tą pačią naktį, daugiau penkiolika metų.

Jennifer Lopez Grammy Dress EMBED1
J.Lo / Instagram

Ilgo rankovių raštu sukurtas dizainas, kuris pasižymėjo stulbinančia iškirpte ir visiškai atvira sijonu, labiau atrodė kaip paplūdimio danga, nei faktinė suknelė. Lopez sluoksniuotas juodą liemenėlę ir atitinkamus trumpiklius po seksualiu ansambliu, demonstruodamas savo nepriekaištingus gamas. Ne tik suknelė mus privertė atgal į “00”, bet jos plaukai taip pat grįžo į pradinį pasirinkimą, suformuotos pusiau, iš apačios “padaryti”.

TK
J.Lo / Instagram

Žmogus, fotografuojantis trumpus socialinės žiniasklaidos vaizdo įrašus, visiškai paskatino Latino dainų šturmą dirbti kameroje. A-Rod, ar tu? “Gražus!” ir “Live!” buvo šaukti Lopez’e, kai ji sulaužė kojas ir elgėsi su didele ramybe kaip savo kilimo ir tūpimo taku.

Viskas vienos dienos darbo piktogramos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

23 − = 14