Jennifer Lopez nori vasarą su savo naujausia “Instagram Photo”

Yra daug dalykų, kurie gerėja su amžiumi, ir Jennifer Lopez, atrodo, yra vienas iš jų. 45 metų dainininkė įrodo, kad senas pasakojimas yra tiesa, vieną dieną ir vieną Instagram nuotrauką vienu metu. Pirmadienį motina iš dviejų paskelbė savo šūvį, kuris parodė savo tonizuotą kūno sudėjimą vos ten rožinės spalvos python spausdinimo bikini ir sparkly pilvo grandinę.

SUSIJĘS: Kaip gauti Jennifer Lopez parašo “Bombshell” bangas

“Soooo chilly šį rytą … Aš noriu vasaros atgal … #sunnydays #warmnights #tanskin #hangingby the #julybaby #LEO #Ilovesummer”, captioned Lopez, akivaizdžiai trūksta vasaros vasaros dienų lygiai taip pat, kaip ir likusieji iš mūsų.

NUOTRAUKOS: Jennifer Lopez stiliaus atrodo visada

Jenny iš bloko, kuris ką tik išleido savo aštuonių studijų albumą A.K.A.., yra nepažįstamasis savo turto rodymui “Instagram” ir kitur. Šią vasarą dainininkė paskelbė nemokamą makiažą ir “Bikini” puošnius į savo sąskaitą. Nepamirškime apie savo skandalingą “Booty” muzikinį vaizdo įrašą su Iggy Azalea, kur ji davė savo 24 metų senumo kraną už savo pinigus. Mes turėjome tik vieną klausimą: jei Lopez rado raktą į jaunimo fontaną, ar ji leis mums įsitraukti į savo paslaptį?

NUOTRAUKOS: Celebinai Bikiniuose