Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez persikelia kartu

TK
Onato Sardella / Getty for Guess, Inc..

Isabel Jones

Kovo 29 d., 2018 m. @ 10:30

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez pranešė, kad tik ėmėsi didelių žingsnių savo santykiuose ir įsigijo N.Y.C. butas kartu! Kaip jūs galėjote atspėti, tai nėra jūsų vidutinė Manheteno studija.

“StreetEasy” teigimu, didesnė nei gyvybės pora įsigijo $ 15,3 milijono vienetų 36-ame aukšte 432 Park Avenue (dar vienas didžiausias gyvenamasis pastatas pasaulyje). Žinoma, mes tikimės, kad niekas neapsimoka iš moters, kuri pagal užsakymą pagamintą “Swarovski” padengtą “Starbucks” taurę į sporto salę.

Aptariamas butas yra erdvus 4 000 kvadratinių pėdų, kuriame yra trys miegamieji kambariai (vienas galimas kiekvienos šalies vaikiams vaikams), keturi su puse vonios ir turtinga biblioteka.

VIDEO: Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez “Cutest” poros akimirkos

Žinoma, tai beveik nėra karūnos brangakmenis nei žvaigždės nekilnojamojo turto portfelyje. “Lopez” turi prabangias savybes visame pasaulyje, įskaitant 10 milijonų dolerių dvarą “Hamptons” ir 28 milijonų dolerių “Bel Air” dvarą. 2017 m. Spalio mėn. Jenny iš “Block” išvardijo savo esamą “N.Y.C.” už milžinišką 27 milijonų dolerių – galbūt ji ir Rodriguez stengėsi įsigyti naują?

Rodriguezas yra patyręs nekilnojamojo turto investuotojas, kurį galite sužinoti “ARodCorp.com” svetainėje.

Nors buvusi MLB žvaigždė neseniai išleido ESPN analitiko pasirodymą, Lopez iki rugsėjo pabaigos vis dar atlieka savo Las Vegaso rezidenciją.

Taigi atrodo, kad pora “Park Avenue hideaway” yra tik tai – jūs žinote, atsitiktinė “Airbnb” alternatyva. Tai sakant, duetas praleidžia vis daugiau laiko savo gimtinėje, todėl ateityje butas gali tapti kažkuo pagrindine buveine.

Slinkite žemyn apačioje, kad galėtumėte atrodyti plataus spintelės viduje.