Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez paėmė pora drabužius į kitą lygį

2018 m. Buvo žiaurios dėl įžymiosios meilės, jos suskaldymas prasidėjo po audros išpuolio Holivudo. Ir nors buvo liūdna, visos dramos dėka dar lengviau pamatyti žvaigždės porą, klestinčią prožektoriuje. Tai geriausias pavyzdys: Jennifer Lopez ir Alex Rodriguezas.

“J-Rod” pastaruoju metu vis dar labai mielai laikė, netgi judėdamas kartu, tačiau pirmadienį jie paėmė į kitą lygį derinant baltą viršūnę.

JLO AROD TruFusion - Embed - 1
Sutikimas TruFusion

“Lopez” ir “Rodriguez” kartu su “TruFusion Gables” Majamyje dėvi dvigubus baltus užtrauktukus ir saulės akinius. Jie apžiūrėjo treniruotės pamokas, kartu vilkdami tuos pačius drabužius.

JLO AROD TruFusion - Embed - 2
Sutikimas TruFusion

Nors jie beveik atitiko “nuo galvos iki piršto”, buvo vienas nedidelis skirtumas tarp šių dviejų: kelnės. Nors “A-Rod” pasirinko paprastą juodo prakaito porą, J. Lo dėvėjo ryškią, rašytą porą Niyama Sol legingų, kuri dar labiau išryškino savo išvaizdą.

Tą pačią dieną Rodriguezas kalbėjo apie Lopezą su Ellenu DeGeneresu ir išsipildė visą informaciją apie tai, kaip jie pirmą kartą susitiko.

SUSIJĘS: Jennifer Lopez pagaliau pradeda savo makiažo kolekciją

“Aš vaikšto lauke ir pamenu, kur aš parkuju savo automobilį. Aš nesuprantu, – sakė Rodriguezas. “Kažkas priverčia mane į mano pečių, ir aš atsigręžiu, ir aš neatpažįstu šio asmens. Ir tai yra Jennifer, bet ji yra apsirengusi kaip Harlee iš Mėlynos spalvos, ir ji yra savo džinsus ir didelius batus. Ir tai užtruko apie 4 ar 5 sekundes. Ir ji sako “Jennifer. Tai Jennifer “. Ir aš sakiau:” O mano Dievas, Jennifer, tu atrodai gražiai “. Aš buvau toks nemalonus, o tada aš truputį nervino “.

Po susitikimo J. Lo davė jam savo numerį, o likusieji, kaip sakoma, yra istorija.