Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez atrodė kaip literal Royalty metu per dieną naktį

Jennifer Lopez ir Alex Rodriguez yra viena iš Holivudo sąrašo porų, todėl tikrai nenuostabu, kad jų dienos naktys lygiai taip pat yra žvaigždinės. Pora pasitraukė antradienį vakare “Time 100 Gala”, kur Lopez buvo apdovanotas kaip vienas iš Laikas“100 labiausiai įtakingų žmonių 2018 m., ir jie atrodė kaip glammed up kaip įmanoma. 

Lopez apakintas išsiuvinėto Zuhairo Murado suknele, pasižyminčiu stulbinančiu iškirpte ir ilgu traukiniu, dėvi Jimmy Choo batus ir Lorraine Schwartz kriaušės formos deimantinius auskarus, o “A-Rod” stovėjo šalia jo aptakiame juodajame smokingui. 

Jennifer Lopez and Alex Rodriguez
Getty

“Tai tikrai garbė”, – sakė Lopez Pramogos Tonight apie tai, kad jis buvo pavadintas “Time 100”. “Aš myliu tai, kad tai yra Niujorke. Kiekvieną kartą, kai aš atvykau į Niujorką, aš visada jaučiuosi kaip jis grįžta į pradžią, į Bronksą ir viską, o tada būti čia ir būti pagarbintas vakarą, aš buvau nuolankus. Aš tikrai esu. Tai neįtikėtinas pripažinimas. “

Nors naktis buvo neginčijamai susijusi su apdovanojimais (įskaitant Lopezą), Rodriguez paėmė šiek tiek laiko, kad kalbėtų apie tai, kas buvo panaši į jo merginos “Excel” žiūrėjimą. 

“Aš esu taip maloniai sėdintis čia, tokiu būdu, kaip knibžda, balionai, kalbantys apie Bronksą, tik tokie, kurie ją žiūri. Ji gauna viską, ko ji nusipelno, ir tai tiesiog tikrai, tikrai malonu matyti”, – sakė Rodriguezas. ET. “Tai puiku, kad aš sužinojau, kaip ji puiku, kaip tą vakarą, viduje ir už jos ribų naktį. Tai yra ypatinga naktis Niujorke. Aš tiesiog džiaugiuosi galėdama matyti, kaip ji ją privers. Tai bus nuostabi naktis “.

SUSIJĘS: “Time 100 Gala Red Carpet” dominavo Holivudo poros

Atrodo, kad Lopez skleidžia tą laimę taip pat, sakydamas, kad tiek ji, tiek A-Rod “yra labai daug laiko mūsų gyvenime”.

“Ateitis yra labai ryški, ir manau, kad mes abu manome, kad mes tik prasideda”, – sakė ji. “Visais atžvilgiais pradedame naują gyvenimo skyrių. Ir tai įdomu.”

Kad uždarytų gerbėjų vakarą, J.Lo padarė tai, ką J.Lo daro geriausiai, pataikydamas į sceną. 

@jlo forever (@lesdogggg ant pagrindinio vokalo ��). # time100

Laura Brown (@ laurabrown99) bendrai paskelbta nuotrauka

Ir tikrai, koks geresnis būdas pabaigti nakties naktį?