Jennifer Lopez atrodo kaip šiuolaikinės dienos Marilyn Monroe Flared LWD

Jennifer Lopez dar kartą tai padarė. 48 metų dainininkė ir aktorė pateko į raudoną kilimėlį, siekdami paskatinti artėjantį sezoną Pasaulis šokių, ir sakydamas, kad ji wowed yra nepakankamas. 

Renginyje ji pasirinko dizainerio Esterio Abnerio mažą baltą suknelę. Nors LWD gali būti saugus pasirinkimas, dizainas, kuria ji dėvėjo, yra bet kas. Stiliui būdingas tvirtas pleištas kotas, kuris užmaunamas ant jos juosmens, prieš išmesdami. Po apipjaustytu sluoksniu yra dar vienas sluoksnis ir dviračių šortai. Ji iš esmės atrodo kaip moderni Marilyn Monroe. 

Jennifer Lopez World of Dance - Lead

Jean Baptiste Lacroix / WireImage

SUSIJĘS: “Jennifer Lopez” “Glam Date Night Look” pasiims jūsų kvėpavimą

Lopez išlaikė glamorą, kuris sujungė trumpą mini su Jimmy Choo platformos kulnais ir kilpeliais auskarai iš savo Jennifer Lopez kolei kolekcijai. Ji sukūrė savo ilgus rudus plaukus aptakus puse į apačią “padaryti”. Oranžinės lūpų ir persikų spalvos skruostai padarė nuostabų išvaizdą.

Jos priėmimo pareigybės “World of Dance” yra tik jos užimto ​​grafiko pradžia. Ji šiuo metu yra “Billboard” lotyniškųjų chartijų viršuje su savo nauju singlu “Amor Amor Amor” ir jos dramos Mėlynos spalvos grįš vėliau šiais metais.