Jennifer Lawrence yra “vis dar perdirbama” savo 2014 Nude Photo Hack

Tai buvo daugiau nei treji metai, o Jennifer Lawrence vis dar atsigauna nuo nuogas foto nutekėjimo, kuris sukrėtė Holivudą 2014 m. Rugpjūčio mėn..

“Kai įvyko įsilaužimo atvejis, tai buvo taip neįtikėtinai pažeidžiamas, kad net neįsivaizduoju žodžių”, – sakė Lawrence, 27 metų naujame serijos Holivudo reporteris‘s “Apdovanojimų pokalbiai” podcast. “Manau, kad aš vis dar jį išvalau”.

Lawrence buvo vienas iš šimtų garsenybių, įtakojančių didžiulį privatumo invaziją, kuri leido hakerams pavogti ir viešai paskelbti savo nuotraukas. “Kai aš pirmą kartą sužinojau, kad tai vyksta, mano saugumas pasiekė mane. Tai įvyko momentu-minutė – tai buvo beveik kaip išpirkos situacija, kai kas valandą išleido naujus, – sakė” Motina! žvaigždė priminė.

TK
Walter McBride / FilmMagic

Su savo parašo kerštu, Lawrence paaiškino, kaip jis buvo pažeistas, todėl viešai jausdavo. “Ir aš nežinau, manau, kad aš gaudavau gaują kaip” f-ing “planetą, nes pasaulyje nėra tokio asmens, kuris negalėtų matyti šių intymių mano nuotraukų”, – “Oskaro” nugalėtojas sakė. “Jūs galite tiesiog būti ant grotelių keptuvės ir kažkas gali juos traukti savo telefone. Tai buvo tikrai neįmanoma, kad būtų galima apdoroti”.

Dar blogiau, pažymėjo ji, yra tai, kad įsilaužėliai susidūrė su nedideliu nusikaltimu. “Daug moterų nukentėjo, ir daugelis iš jų pasisakė už” Apple “kaltinimą arba kaltinimą [kitiems], ir nė vienas iš jų tikrai nepadėjo paguosti, ir nė vienas iš to nepadarė man nugaros kūno. Nic [jos buvęs vaikinas Nicholas Hoult], asmuo, kurį jie buvo skirti, “pridūrė ji. “Tai nieko negrįžo. Todėl manęs nesidomėjo įkalti visus, man tiesiog domino gydymas”.

SUSIJĘS: Jennifer Lawrence teigia, kad Harvey Weinstein “tariamai seksualinis priekabiavimas” yra “nepagrįstas”

Be to, nuoširdus moterų teisių gynėjas pasakė, kad jai kelia abejonių, kad ji verta kaip jaunų mergaičių pavyzdys. “Manau, kad prieš pusantrų metų kažkas man pasakė apie tai, kaip aš buvau” geras mergaitės pavyzdys “, ir aš turėjau eiti į vonios kambarį ir pasišnekėti, nes aš jaučiuosi kaip nemalonu – jaučiuosi “Aš negaliu patikėti, kad kažkas vis tiek jaučia tai, kas nutiko”. Tai yra tiek daug dalykų, kuriuos reikia apdoroti, kai esate pažeistas. “

Lawrence’ui, Raudonasis žvirblis, būsimasis trileris iš režisieriaus Franciso Lawrence’io buvo tarsi atsakas į įsilaužimo traumą. “[Filmas] buvo tikrai seksualus, kuris mane visada bijojo”, – prisipažino ji. “Aš visada buvo” visiškai ne taip “, ypač po to, kai tai įvyko [su nuogas nulaužimas] -” jokiu būdu aš niekada nesielgsiu seksualiai “. Taigi, man darydamas Raudonasis žvirblis– Man atrodė, kad aš grįžau kažką, kuris buvo paimtas iš manęs “.