Jennifer Lawrence Wows kaip naujausios “Dior” kampanijos veidas

Labai lengva pamiršti, kad labiausiai žinoma Holivudo mergaitė Dženifera Lawrence yra nugalėtojos spalvingas mėgstamas pasirinkimas aukštos klasės mados kampanijoms. Tačiau, kaip naujoji “Dior” nauja akcija, “Lawrence” primena, kad net jei ji gali pakilti laiptais, kad gautų savo “Oskarą” už geriausią aktorę, ji tikrai žino, kaip atsidurti aukštoji mada.

Lawrence išdėsto dvi kampanijos nuotraukas ant baltos kėdės, dėvi minimalią makiažą ir į fotoaparatą žiūri į veidą, kurią valdo garsus mados fotografas Patrikas Demarchelieris. “Handbag” kampanijoje yra naujausių “Dior” modelių, skirtų rudeniui, tačiau mes nežinome, kas daugiau apsvaiginimo: piniginės ar J. Law itself.

JLaw Dior - 1
Courtesy Dior

The Bado žaidimai Žvaigždė prieš tai dirbo su “Dior”, kaip 2016 m. vasaros ir vasaros 2016 m. kampanija, ir mėgsta sportuoti dizainerį ant raudono kilimo: jos šokių “Oskarų” ir “Auksinių gaublių” suknelės, 2014 m. “Met Gala”, “Auksiniai gaubliai 2014” ir daugybę kino premjerų ir kitų raudonų kilimų pasirodymų. J. Lawi myli Diorą, o Dior ją myli.

JLaw Dior - 2
Courtesy Dior

SUSIJĘS: Jenniferio Lawrence “Red Carpet Style”

Sveikiname kitą nuostabią “Dior” kampaniją aktorei, negalime laukti, kol pamatysime, kaip žvaigždė ir prekės ženklas kartu bendradarbiaus..