Jennifer Lawrence ragina Chrisą Prattą, kad “vienas karštas vaikinas” klausia nepažįstamų apie savo filmus

Kai Jimmy Kimmel ketvirtadienio vakarą turėjo atsisakyti savo pasirodymo, jis iškėlė puikų pakeitimą: Jennifer Lawrence. Aktorė gali būti ne visos darbo dienos pokalbių šou šeimininkė, bet ji galėjo suklaidinti mus su savo nuojauta ir interviu išminties (jos pokalbis su Kim Kardashian Vakarais yra ypač linksmas).

Nors mūsų nuomone nėra abejonių, kad Lawrence yra kaip sąrašo, kurį galite gauti, žmonės iš Holivudo gatvės gali jaustis šiek tiek kitaip. Dalyvaudama šou, Lawrence paėmė į gatves kalbėtis su atsitiktiniais praeiviais, o kai ji paklausė, ar jie galėtų pavadinti penkis filmus, kuriuose ji buvo, jie labiau norėjo kalbėti apie Chrisą Prattą ir Jennifer Anistoną.

VIDEO: Anna Faris išgyvena tikrovę apie gandas, kad Ex Chrisas Pratt turėjo reikalų su Jennifer Lawrence

“Tu esi vienoje vietoje su karštuoju vaikinu”, – vienas žmogus prisiminė, kalbėdamas apie savo filmą Keleiviai, kurią ji mokėjo su “Pratt”.

TK
VCG per “Getty”

“Taip, vienas karštas vaikinas”, – patvirtino Lawrence. Iš ten aktorė nepadarė daug geresnių dalykų. Ne vienas atsitiktinis asmuo, su kuria ji kalbėjo, gali pavadinti penkis filmus. Žmonių vežimėliui pavyko išgauti tris, bet tai buvo taip arti, kaip atėjo.

Vienas žmogus netgi išaugino Jennifer Anistoną kaip mėgstamą aktorę, o tai sukėlė Lawrence’ą.

SUSIJĘS: “Channing Tatum” ir “Jimmy Kimmel” vaikai linksminasi, kad jiems valgyti savo Halloween saldainius

“Taip, Jennifer Aniston yra geresnis už Jennifer Lawrence’ą, ar sutinkate?” – sakė ji pasikalbėjusiam asmeniui. “Taip. Daug geriau. Didesnis, juokingas, geresnis filmas “.

dėkingai, Jimmy Kimmel LiveSavo Guillermo Rodriguez atvyko į pagalbą. Nors jis nėra atsitiktinis, jis buvo galėdamas penkis savo filmus lengvai įvardinti, ir už tai mes suteikiame jam pagrindines pagalbines paslaugas. Žiūrėkite aukščiau pateiktus Lawrence interviu vaizdo įrašus ir pamatykite, kiek jos filmų galite pavadinti virš galvos.