Jennifer Aniston ir Justin Theroux Split 2017 m. Pabaigoje

Tai baigėsi Jennifer Aniston ir Justin Theroux. Pora išsiskyrė po dviejų su puse metų santuokos ir septynerius metus kartu Associated Press ataskaitos.

Anot AP, pora teigia, kad “jų suskaidymas buvo” abipusis ir meiluškai padarytas praėjusių metų pabaigoje. “

“Paprastai tai turėtume daryti privačiai, tačiau, atsižvelgiant į tai, kad plojimų pramonė negali atsispirti galimybei spekuliuoti ir išrasti, norėjome tiesiogiai išdėstyti tiesą”, – sako ilgalaikio “Aniston” publicisto Stephen Huvane paskelbtas pareiškimas. “Nesvarbu, kas kitur yra apie mus, kuris nėra tiesiogiai iš mūsų, yra kažkieno fiktyvus pasakojimas. Svarbiausia, mes esame pasiryžę išlaikyti gilų pagarbą ir meilę, kurią turime vieni kitiems. “

Nenuostabus suskaidymas galėjo būti priskirtas Anistonui ir Theroux užimtiems pastaruosius kelis mėnesius, todėl jiems prireikė daug laiko praleisti. Didelė dalis tai yra dėl darbo įsipareigojimų, kuriuos Theroux nufilmavo komedijoje Šnipas, kuris manęs nukrito Budapešte, o “Aniston” neseniai pasirašė sutartį su “Reese Witherspoon” už naują “Apple TV” seriją ir nufilmavo Dumplin“Atlanta. Vis dėlto “Theroux” neseniai Niujorke buvo pastebėtas teisingas sumas, o “Aniston” buvo namuose L.A.. 

Jų sprendimas nutraukti santuoką prasideda praėjus kelioms dienoms po to, kai Aniston skambėjo savo 49-ąjį gimtadienį. Užuot švęsdamas su žmona, Theroux praleido savaitgalį Niujorke. “Aniston” švenčia su draugais sekmadienį, įskaitant Courteney Cox, Andrea Bendewald, Leigh Kilton-Smith ir Kristin Hahn.

SUSIJĘS: Grįžkite atgal į Jennifer Aniston ir Justin Theroux “Cutest” pora akimirkas

Šių metų šventė – tai išvykimas iš kelionės, kurią ji ir Theroux nuvažiavo į Los Cabos, Meksiką, kad skambėtų 48 metus.

Aniston neseniai parodė savo 21 milijoną dolerių namo, kurį ji neseniai renovavo su “Theroux”. “Aš žiūriu aplink mano vyrui ir mano šunims ir namuose, ir niekur kitur aš noriu būti”, – sakė ji žurnalui. 

Pirma pirmoji susitiko 2008 m Tropic Thunder ir pradėjo susipažinti 2011 m. Jie susituokė 2015 m. rugpjūčio mėn. nenuoseklioje kieme ceremonijoje.