Jamie Dornan sako, kad jo žmona nematė jokių filmų “Fifty Shades”

Jamie Dornan tapo žinomas visame pasaulyje už seksualų krikščionių Grey vaidmenį Penkiasdešimt atspalvių franšizė, tačiau yra viena moteris, kuri nerodo jo su Dakota Johnson Anastasia Steele raudoname kambaryje: jo žmona. Trečiadienio epizodas Elleno DeGenereso šou, Dornanas sako, kad jo žmona, Amelia Warner, niekada nematė jokių “R” reitingų filmų.

“Man patinka galvoti, kad ji mane labiau myli, nei [Christian Grey]. Ji nematė filmų ar nieko “, – sakė jis DeGeneres’ui. “Aš nenoriu mokėti už bilietą jai … žinai”, – jis juokavo.

TK
Michael Rozman / Warner Bros.

Bet kai Dornan nieko negauna Penkiasdešimt atspalvių jo žmonos nuoroda namuose, jis tikrai juos išleidžia viešai. “Mane daugelis gerbėjų kalbasi su manimi, tarsi esu krikščionių pilka”, – sakė jis.

VIDEO: Dakota Johnson ir mama Melanie Griffith atrodo kaip seserys Penkiasdešimt atspalvių Raudonas kilimas

“Aš būsiu panašus į” Starbucks “ar kažką, o kažkas bus panašus į” Oi, pone Gray “. Aš tiesiog buriuosi vieną iš mano vaikų,” Dornanas juokavo. “Aš paniką. Aš tiesiog nežinau, kaip tai reaguoti, nes akivaizdu, kad aš jo nejaučiu. Taigi aš visada tiesiog norėčiau juoktis, rūpi paniką, ir jie tikriausiai manau, kad aš tiesiog labai keista, o aš gerai. “

Nors Dornanas pripažįsta, kad trečiajame filme vis dar yra pakankamai lytinių santykių, jis skiriamas ir kitiems elementams. “Manau, kad trečiasis jaučia panašų į kitą žanro rūšį. Akivaizdu, kad joje vis dar yra sekso. Atrodo, kad žmonės nori matyti seksą, taigi išlaikėme teisingą sumą “, – sakė jis.

SUSIJĘS: Naujas Penkiasdešimt atspalvių Priekaba rodo “Ana”, “Gauk pagrindines naujienas”

“Tai yra tikrai trileris, ir tai yra tikrai įdomus automobilio persekiojimas ir kažkas pagrobia. Taip, šiuo metu vyksta daug “.

Penkiasdešimt atspalvių hit theaters Feb 14. Žiūrėkite Dornano interviu aukščiau.