Jamie Chung dėl to, kodėl ji jaučiasi #Blessed po “neapdoroti du metai”

Jamie Chung jaučiasi gerai. Kaip, tikrai gerai. Neseniai “Instagram” programoje ji paskelbė, kad ji vaidina kampaniją, ji užsakė vaidmenį filme ir pilotojoje, o “Disney” Didysis herojus 6 buvo surinkta kaip serija. Taigi, kai mes su ja susitikome su “Gilt” pirmuoju parduotuvės atidarymu neseniai atidarytoje “Saks Off Five” vietovėje Manhetene, mes negalėjome nepajėgti atsikratyti jos švelnios būklės (šampanas taip pat tikriausiai padėjo).  

“Turėjau maždaug dvejus metus, artėjau prie projektų, o tai neveikia, ir tai buvo toks nusivylimas – geriausi dalykai, susiję su manimi, buvo susituokę ir šunį”, – sako Chungas, labai atvirai. “Bet tada aš staiga girdėjau vieną puikias naujienas po kito, ir aš jaučiuosi dėkingas ir palaimintas, nes aš atsiminsiu, kaip sunku buvo pastaruosius dvejus metus. Aš sunkiai dirbau, ilgiau laukiau , ir aš tikrai norėčiau ja naudotis “.

Aišku, sunkus darbas atsiperka. Tačiau sunku kalbėtis apie pramonę ir darbo vietas Holivude, neatsižvelgiant į baltos dramblys kambarį (nėra skirtos), mažumų vaidmenų trūkumas. 

SUSIJĘS: “Hollywood” susiduria su įvairovės problema su humoru, sąžiningumu ir stipriu pareiškimu

“Puikus dalykas, koks yra” Disney “, yra tai, kad tai yra daugiausia gamybinė kompanija, ir jie išlieka tikri simbolius, todėl jie samdys korėjietišką aktorę, skirtą korėjietiškam simboliui”, – sako Chungas, kuris yra “Go Go” balsas. Didysis herojus 6. “Jie yra vienas iš nedaugelio, kuris iš tiesų bando, tačiau vis dar nepakanka.”

Matydamas, kaip “Oskarų” tema kaip įvairovė buvo tiek aktuali, tiek ant raudonojo kilimo, tai yra daugelio žmonių protui būdingas klausimas. “Mes neturėjome atstovavimo” Oskaruose “, – sako ji. “Yra ir kitų bendruomenių, kurios labai garsiai kalba apie netyčias, kurios joms jaučia, tačiau mes neturime balsų”.  

Tačiau Chung priduria, kad tai ne tik apie tai, kas įvairaus pobūdžio, bet ir mažumų vaidmenų nebuvimas. “Aš ne tik kovojau su kitomis Azijos aktorėmis”, – aiškina ji. “Mes esame visi suskirstyti į kategorijas ir sudėti į vieną, todėl aš kovoju su afroamerikiečių aktorės ir Latinas už šį vieną etninį vaidmenį “.

SUSIJĘS: Jamie Chung švenčia Gilt pirmosios keramikos ir molio parduotuvę

Sprendimas? Norėdami sukurti norimus vaidmenis, nes “jie jums nebus duodami”. Ji skamba Aziz Ansari, kuris išsiskyrė savimi ir sukūrė savo “Netflix” serialą Master of None kad jis naudojamas kaip antspaudas, kad skambėtų dėl Indijos aktorių vaidmens stygiaus ir Charlizeo Therono, kuris buvo pažymėtas kaip “gražus modelis”, kol ji kažką padarė ir uždirbo “Oskaro” nuotrauką kaip serialinį žudiką Aileen Wournos Monster 2003 m. 

Taigi, Jamie, kada tai įvyks? 

“Aš dirbu, žmogus”, – ji juokiasi. “Tai sunku, tai kūrybiškai sudėtinga, bet jūs galite būti įkvėptas nieko. Tai tik apie tai, kad komanda tiki tave”.