James White Star Makenzie Ley “Tikrai bijo” jos augančios šlovės

Pasivaikščiojanti jaukios mezglės, tekstūrinių daiktų ir įdomių puošmenų vilnos mergina, aktorė Makenzie Leigh vilioja Stiliujegruodžio mėn. emisija. Žiūrėkite ištrauką iš mūsų istorijos su ja ir žemiau, ir visai funkcijai – išspręskite problemą, kurią rasite kioskų laikmečiuose ir skaitmeninei atsisiuntimui dabar.

Makenzie Leigh uždaro vieną akį ir grąžina savo lanką. 25 metų vyras yra jaunasis archer, arba bent entuziastingas. 

Kai ji stovi Brooklyno “Gotham” šaudymo iš lanko srityje, dėvi juodos odos “Guess jeans”, “Relic” marškinėlių ir juodų Feit sportbačių, jos pozicija yra tikra ir jos dėmesys yra ryškus. Pasaulis ištirpsta: jos neseniai atliktų vaidmenų pritarimas Slap ir Gotham; savo ruožtu kaip neramių savybių meilės susidomėjimą James White; klases, kurias ji tinka Manhatenso naujojoje mokykloje; “West Village” butą ji dalijasi su savo vaikinu, psichiatrą pavadinimu Daryl; jos skaitymo sąrašas (šiuo metu Alisonas Bechdelis Pramogos namai); ir jos dėkingi už kokteilius. “Tai ne hobis, o būtinybė”, – sakys ji vėliau, juokaudama. 

Makenzie Leigh - 1
Horst Diekgerdes

Toliau, Lei pasirodo Ang Lee Billy Lynn’s Long-half-time Walk, kaip “Dallas Cowboys cheerleader”, kuris sugavusi Billy akį. Prieš pripažindama, kad viskas iki šiol buvo teigiama, ji nemąsto apie savo augančią šlovę, kuri, jos teigimu, “tikrai bijo”, todėl man atrodo, kad reikia tik nuraminti, nes tai bus gerai. ” 

SUSIJĘS: 3 atostogų teminius filmus, kuriuos turėtumėte pamatyti šiais metais

Makenzie Leigh - 3
Horst Diekgerdes

Ji įkvepia, iškvėpia iki pusės ir išleidžia eilutę. Sraigtasparnis skrenda iki žymos ir nukentėjo nuo blauzdikaulio ar arti blauzdos akies, kaip mėgdžioti galime tikėtis. Tačiau Lei nelabai rūpi. Galų gale ji tik pradeda veikti.

Makenzie Leigh -
Horst Diekgerdes

Norėdami gauti daugiau iš Leigh, pasiimkite gruodžio mėnesio leidimą Stiliuje, prieinama kioskuose ir skaitmeniniam atsisiuntimui dabar. Čia žiūrėkite “James White” priekabą teatruose: