Jake Gyllenhaal’s Calvin Klein kampanija yra daugiau nei karšutinis tėtis

Naujoje “Calvin Klein” amžinybės kvapų reklamos kampanijoje Jake Gyllenhaal vaidina vaidmenį, kurį jis ir visi kiti nori, kad jis turėtų kuo daugiau: tėvas.

“Tai nereikalingas”, – sakė Džulenhaalas spaudos “apvaliojo stalo” metu, kai paklaustas apie “karšto tėčio” priėmimą, jo skelbimas buvo gautas. “Kiekvienas tėtis turėtų jaustis tokiu būdu”. Štai kodėl kampanija, kurioje vaizduojama aktorius, modelio aktyvistė Liya Kebede ir 4 metų aktorė Leila, yra kaip laiminga šiuolaikinė šeima nuliniais kasdieniame gyvenime, o ne vaikščiodami gėlių laukeliais ar PG-13 susitikimuose tarp mėgėjams paplūdimyje – du pasakojimai, kuriuos kvepalų skelbimai vėl ir vėl sakė, taigi dažnai jie viskas ištirpsta į vieną.

SUSIJĘS: Pirkdami šį kvapą, Jake Gyllenhaal laikosi amžinybei

Tai vienintelė priežastis, kad, nepaisant Gyllenhaal “apdovanojimų nominuotų filmų vaidmens sąrašo, jis niekada nebuvo prekės ženklo veidas. “Aš vis dar sakau, kad [sąžiningumas yra tai, kas išskiria šią kampaniją], nes kai tik matau reklamas apie kvapus, manau Wskrybėlę? Aš nesielgiuosi. Bet aš žiūriu [Eternity kampanijos skelbimą] ir galvojau man tai patinka. Kaip aktorius ir pasakotojas, to visuomet bandau įveikti. Jūs apsimeta, kad pasakojote tiesai. “

Vietoj to jis glaudžiai bendradarbiavo su režisieriumi Cary Fukunaga, siekdamas sukurti paprastą, realistesnį dviejų žmonių meilės vaizdą. Poezijos skaitymas vaikui gali atrodyti ne kaip atsitiktinis sekmadienio popietė daugeliui šeimų, bet ir pabandžius atlikti daugybę klausimų, susijusių su klausimais apie vaikus, kuriuos komanda “Googled” (pvz., “Kodėl yra dangaus mėlynas” ir “Iš kur aš atėjau?” “) ir tapyba, jie nustatė, kad Leila labiausiai reagavo į poeziją, ypač ee Cummings’s “[Aš nešiok savo širdį su manimi (aš jį pernešiu”). “

SUSIJĘS: Jake Gyllenhaal Galiausiai (Rūšiuoti) atsako į klausimą apie Ex Taylor Swift

“Mes pradėjome klausimus, ir tai buvo keista. Tai tiesiog neveikė”, – sakė jis žurnalistai. “Aš norėčiau šnabždėti klausimą jos ausyje, ir ji atrodė, Kodėl, ką? Mes taip pat dažome; tai taip pat buvo keista. Vienu metu buvau tarsi, Tiesiog nuimkite liniją! Ir ji padarė, bet tai nebuvo labai įdomu. Ji nuolat vargino, nes ji buvo nuobodu. Tada e.e. cummings poema pasirodė. Gal tai buvo žodinis žaidimas, absurdiška kokybė ar žodis “meilė” – ji iškart prabudo ir buvo visiškai atvykusi. Aš skaitysiu dalykus, ji šypsosi. Taigi, aš nuolat jį skaityti vėl ir vėl, ir tai įvyko “.

VIDEO: “Crazy Costs of a Life of Beauty”

Ką veikė akimirksniu, Leila, kaip Gyllenhaal ir Kebedės vaikas, atsisakė. “Iš visų pirmų dalykų, kuriuos ji padarė, vaikai priėjo prie manęs, pasirodė ant mano krūtinės, nuvyko į savo barzdą ir vaikščiojau [imituoti]” supjaustyti, supjaustyti, supjaustyti “. Ir aš maniau, Ji yra vienintele,” jis pasakė.