“Jackie Kennedy’s Beloved Cartier Watch” žiūri į aukciono bloką

Nors per pastaruosius 20 metų nuo jos praeities buvusi pirmoji ponia Džekis Kennedis įrodė, kad ji yra tikra klasika.

Kennedžio nesenstantis stilius ir masinis apeliacija bus išbandyti šį birželį, kai “Christie’s” retų laikrodžių ir Amerikos piktogramų pardavimo žibintai yra “mados” mėgstamiausio 1962 m. “Cartier” laikrodžio laikrodis.

Jackie Kennedy
Max Nash / AP

Dovanos iš Džekio brolio princas Stanislovo “Stas” Radvila, 18 karačių aukso laikrodis pasižymi asmenine graviūra ant nugaros, skaitoma “Stas į Jackie 23 Vas. 63 nuo 2:05 iki 21:35. “Įrašai nurodo Kennedžio administracijos bandymą skatinti fizinį aktyvumą. JFK paragino Baltųjų rūmų darbuotojus pradėti vaikščioti per Floridos kelią per 17 valandų, siekiant parodyti pavyzdį. Stasas buvo vienas iš dalyvių, o graviravimas – tai jo žygio pradžia ir pabaiga.

Jackie Kennedy Watch
Courtesy Christie’s

Jackie Kennedy Watch
Courtesy Christie’s

Nors Jackie nedalyvavo iniciatyvoje, ji dažnai nešiojo laikrodį ir padėkojo savo broliui su savo dovana – “Stas” ir “Kenedžio” patarėjo Chuck Spalding akvarelės tapyba, važiuodama tuo pačiu laiku “Vasaris 23, 1963 m. 2:05 iki 21:35 “ir įskaitant” Sending “” Jackie į Stas su meile ir susižavėjimas “.

Jackie Kennedy Auction - Painting - Embed
Courtesy of Christie’s

SUSIJĘS: Naujas atsiminimai pasižymi įspūdžiais “Jackie Kennedy’s Fascinating Closet”

Tikimasi, kad asmeniniai ir giliai istoriniai kūriniai išaugs nuo 60 000 iki 120 000 JAV dolerių, kai partija bus išparduota birželio 21 d..