Izzie grįžta už Gray’s Anatomijos 300-osios serijos … Rūšiuoti iš

Shonda Rhimes yra ypatingas siurprizas Grėjaus anatomija gerbėjai, kai populiari serija žymi savo 300-ą epizodą vakarą.

“Kas gyvena, kas miršta, kas pasakoja tavo istoriją”, kuris vyks lapkričio 9 dieną, praneša, kad bus apdovanotas Katherine Heigl, Sandra Oh ir T.R. Riteris, išvedę daugybę naujų simbolių, panašių į Izzie, Cristina ir George.

Interviu su E! žinios, aktorius Jamesas Pickensas Jr., taip pat žinomas kaip dr. Richard’as Webber’is apie ilgalaikę seriją, pranešė naujienų parduotuvėje, kad, nors Heiglas, Oho ir Knightas faktiškai nepadarys atėjimų pažymėti šį etapą, gerbėjai turės galimybę eik į “atminties juostą”.

“Mes pamatysime kai kuriuos aktorius, kurie atvyksta į ligoninę po siaubingos avarijos, kuri mums primena Izzie, Georgeą ir Cristina Yangą”, Pickensas Jr dished.

SUSIJĘS: Ellen Pompeo pasiliko Grėjaus anatomija Dėl jos amžiaus: “Aš sužinojau, kad mano laikrodis buvo pažymėtas Holivude”

Jis tęsė: “Ir tai yra puiku, kaip jie tai daro. Jie rado tris puikius aktorius … Kai atėjau ir mačiau juos, aš sakiau:” Oho “, nes jie buvo tokios neatsiejamos parodos sėkmės dalys ir tokie nuostabūs talentai savo teisėmis, todėl mes jų labai praleidžiame. Taigi auditorijai bus malonu pasakyti “O, wow, jie yra”. “

Epizodo režisierius Debbie Allenas, norėdamas suformuoti nostalgijos užpildytą epizodą, taip pat erzino, kad gerbėjai gali tikėtis gauti “Mer” ir “Alex” flashbacks, kai pradės veikti “Gray Sloan” naujo interno klasė.

“Viskas, ką galiu pasakyti, tiesiog atidarykite savo akis atvirą, nes ten yra daug mažų staigmenų”, – atskleidė ji. Anksčiau praeityje yra daug mažų grynuolių ir grįžimų. Aš vadinu tai mūsų Hablo teleskopo epizodu, nes Hablo teleskopas leidžia sugrįžti į praeitį ir į priekį. Ir šis pasirodymas yra visa tai “.

“Silver” ekrano 300-osios epizodas prasideda ketvirtadienio vakarą, 20 val. apie ABC.