Ivanka Trumpas griežtai apmąsto Tėvo vykdomąjį įsakymą

Po daugelio negailestingos kritikos iš abiejų kariuomenės pusių dėl jo “nulinės tolerancijos” imigracijos politikos, dėl kurios pietinėje JAV sienos pusėje buvo atskirti nuo tėvų daugiau kaip 2300 vaikų, prezidentas Donaldas Trumpas išleido vykdomąjį raštą kuris sustabdo praktiką. (Vaikai vis dar sulaikomi, tačiau dabar jie bus laikomi su jų šeimos.)

Iškart po to, kai buvo pasirašyta sutartis, Ivanka Trump pirmą kartą tweetizavo nuo birželio 15 d. Savo tėvo pagyrimu. “Ačiū, @POTUS, už tai, kad priėmėme kritinius veiksmus nutraukdami šeimos atsiskyrimą mūsų pasienyje”, – rašo ji. Kaip ir jos tėtis, tada ji paragino Kongresą surasti didesnį ilgalaikį sprendimą.

Po to, kai visos penkios gyvenančios pirmosios ponios, įskaitant jos palikuonį Melaniją Trumpą, išleido pareiškimus dėl politikos (kai kurie labiau tvirtesni nei kiti), Ivanka tyla krizės metu buvo taip stebina, nes ji buvo gąsdinanti. Galų gale, Ivanka dažnai reklamavo save kaip motinystės ir tėvystės atostogų čempioną ir reguliariai skelbia mėgstamas savo šeimos nuotraukas, net jei tai nėra galbūt geriausias laikas – bandant reklamuoti “pirmąjį šeimos” vaizdą. 

Maria Shriver, buvusi Kalifornijos pirmoji ledi, taip pat Meganas McCainas, John McCain dukra, abu iškėlė pirmąją dukterį dėl savo tylos šioje temoje. “Pakelkite arba atsitraukite”, – rašė Shriver po to, kai jos kvietimas kreiptis į Ivanką buvo neatsakytas.

Pasak “CNN”, Ivanka galėjo dirbti už scenų, kad įtikintų savo tėtį imtis veiksmų. Nepaisant to, jos socialinės žiniasklaidos tyla kankino jau amžius, kai politikai ir Ivanka, konkrečiai – reguliariai naudoja savo platformas, kad pridėtų prie pokalbio. 

“Twitter” vartotojai nepalankiai reagavo į “Ivanka” sveikinimo čekį. Nors daugelis buvo suabejojo ​​girdėti, kad vaikai nebebus atskirti nuo savo tėvų, jie atsisakė pagirti Trumpą, kad pakeistų praktiką, kuri buvo tiesioginė jo administracijos “nulinės tolerancijos” politikos rezultatas. 

“Dėkojame tėvui už tai, kad sugrąžinsime savo politiką, kuri paliko tūkstančius sužeistų vaikų”, – rašė jis. Ryto rytas“Mika Brzezinskis” “Twitter”. “Nesiruošiu 2-osios darbo”. Kiti pakartojo jausmą. 

Kitur “Twitter” organizacijose, pavyzdžiui, “Moterų kovo” ir “ACLU”, perspėjo, kad, nors vaikai nebegali būti atskirti nuo savo šeimų, vis dar yra humanitarinė krizė, pradedant nuo vaikų, kurie šiuo metu sulaikomi nuo tėvų. Šiuo metu nėra informacijos apie tai, kaip ir kada šeimos bus suvienytos. 

Be to, atsižvelgiant į tai, kad Trumpo “nulinės tolerancijos” politika vis dar galioja, visi, kurie neteisėtai kiria sieną, vis tiek bus sulaikomi, nors šeimos.

“Leiskite sužinoti apie tai, ką vykdo šis vykdomojo rašto įsakymas: vietoj įkalinimo vaikų atskirose internų stovyklose toli nuo savo tėvų, ši administracija dabar įkalins vaikus tose pačiose internų stovyklose kaip ir jų tėvai”, – rašė “Moterų kovo” “Twitter”. “Tai nieko nedaro, kad būtų nutrauktas vaikų kalinimas”. 

Nors mes visi galime kvėpuoti su lengvata, kad šeimos nebėra atskirtos, vis dar reikia nuveikti.